Uživatelské hodnocení a recenze notebooku Apple MacBook Pro FR9R2Y/R. Odkazy na odborné recenze a testy Apple MacBook Pro FR9R2Y/R.

Chystáte se koupit Apple MacBook Pro FR9R2Y/R a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Apple MacBook Pro FR9R2Y/R před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Notebook Apple MacBook Pro FR9R2Y/R

Notebook Apple MacBook Pro FR9R2Y/R informace

RENOVOVANÝ (Apple Certified Refurbished) Apple MacBook Pro (2018) se skleněným vícedotykovým proužkem Touch Bar a snímačem Touch ID vám přináší více výkonu. Quad core procesor Intel Core i5 (2.3GHz, TB 3.8GHz); 8GB operační paměti DDR3; 13.3″ Retina displej 2560 × 1600 bodů; grafika Intel Iris Plus Graphics 655; 512GB SSD PCIe; bez mechaniky; Wi-Fi ac, Bluetooth, 4x Thunderbolt 3/USB 3.1 Type-C, kamera FaceTime HD, podsvícená klávesnice; operační systém macOS. Každý “Apple Certified Refurbished” produkt prošel náročným procesem renovace, přímo od výrobce. Tento proces zahrnuje kompletní otestování, které dosahuje stejné úrovně, jako nové Apple produkty. Vaše renovované zařízení je opravdu „jako nové“, ale se slevou od 15%. Více detailů zde.
RENOVOVANÝ (Apple Certified Refurbished) Apple MacBook Pro (2018) se skleněným vícedotykovým proužkem Touch Bar a snímačem Touch ID vám přináší více výkonu. Quad core procesor… celá specifikace

Notebook parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Apple>Notebooky


Recenze Apple MacBook Pro FR9R2Y/R recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Apple MacBook Pro FR9R2Y/R recenze

Recenze Apple MacBook Pro FR9R2Y/R recenze

Parametry Apple MacBook Pro FR9R2Y/R recenze

Nejlepší ceny Apple MacBook Pro FR9R2Y/R recenze

Návod Apple MacBook Pro FR9R2Y/R


Apple MacBook Pro FR9R2Y/R recenze fotky a obrázky


Fotogalerie Apple MacBook Pro FR9R2Y/R recenze

Apple MacBook Pro FR9R2Y/R recenze

Nejnovější Apple MacBook Pro FR9R2Y/R recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Apple MacBook Pro FR9R2Y/R recenze