Uživatelské hodnocení a recenze sluchátek Awei A920BLS. Odkazy na odborné recenze a testy Awei A920BLS.

Chystáte se koupit produkt: Awei A920BLS a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Awei A920BLSpřed vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na sluchátka Awei A920BLS

Sluchátka Awei A920BLS informace

Sluchátka nemluví česky. V párovacím režimu dvojitým stisknutím tlačítka + lze jazyk změnit na AJ. Chytrá magnetická sluchátka Špunty sluchátek Awei A920BLS jsou vybaveny magnetickou ploškou, která slouží pro magnetické spojení sluchátek. Špunty tak lze nosit spojené kolem krku, vždy při ruce pokud je zrovna nepoužíváme. Magnetické spojení také plní funkci rychlého zapnutí a vypnutí sluchátek. Při rozpojení se sluchátka automaticky zapnou a při spojení vypnou. Zapnutí sluchátek tímto způsobem trvá 1s, už žádné zdlouhavé držení spouštěcího tlačítka. Bluetooth špunty s dlouhou výdrží Bezdrátová sluchátka A920BLS uspokojí i náročné uživatele, využívají moderní technologie a kvalitní součástky. Sluchátka jsou osazena importovaným CSR čipem z Velké Británie a o bezdrátový přenos se stará technologie Bluetooth 4.1. Sluchátka lze spárovat se dvěma zařízeními současně. Extra dlouhá výdrž až 12h při telefonování nebo 10h při přehrávání hudby. Bezdrátové pecky se super zvukem Sluchátka Awei A920BLS mají pěkný, čistý zvukový projev, takřka totožný s oblíbeným modelem Awei AK7. Výšky sluchátek A920BLS jsou rázné a přesné, na středových frekvencích potěší velice živé vokály. Síla basů je na optimální úrovni, nezastiňuje ostatní pásma a neunavuje při delším poslechu. O zvukový přednes se stará důmyslná zvuková jednotka s komponenty vyrobenými v Anglii. Pěkná kovová sluchátka Každý kus sluchátek Awei A920BLS vypadá perfektně díky náročnému procesu výroby. Luxusní kovové tělo je obráběno precizním CVC řezáním a broušeno pomocí pískování. Černý lakovaný povrch má zvýšenou odolnost díky nanášení pomocí anodické oxidace. Sluchátka do uší na sport Díky vodě odolnosti IPx5 jsou špunty Awei A920BLS ideálním parťákem na sport. Sluchátka s přehledem zvládají pot, lehký déšť i ošplouchnutí. Pohodlné provedení Design sluchátek A920BLS je důmyslně promyšlen s důrazem na ergonomii. Špunty sluchátek jsou z příjemného silikonu a jsou nakloněny aby lépe padly do uší. Průměr zvukové trubice je 5mm, skvěle pasuje i do menších uší. Pro sportovní aktivity jsou sluchátka vybavena silikonovými háčky do ucha, která spolehlivě sluchátka v uchu upevní. Váha sluchátek je pouhých 15g. Chytrý ovladač s mikrofonem Na kabelu sluchátek je umístěn malinký ovladač, pomocí kterého lze plnohodnotně ovládat přehrávání, bez vyndavání mobilu. Ovladač je osazen HD mikrofonem s CVC filtrací okolního šumu. Bohaté balení Příjemným bonusem ke sluchátkům A920BLS je bohaté příslušenství. Balení kromě sluchátek obsahuje: 1 pár háčků do uší, 3 páry špuntů různých velikostí, 1 svorka na kabel, 1 skracovač kabele, 1x látkový pytlík na sluchátka, 1x nabíjecí USB kabel, 1x anglický a český manuál.
Sluchátka nemluví česky. V párovacím režimu dvojitým stisknutím tlačítka + lze jazyk změnit na AJ. Chytrá magnetická sluchátka Špunty sluchátek Awei A920BLS jsou vybaveny… celá specifikace

Kuchyňský robot Awei A920BLS parametry

Průměrná cena: 880 Kč
Konstrukce: do uší
Konektor: #EANF#
Typ: špunty
Mikrofon: ano
Přenos: bezdrátová


Recenze Awei A920BLS recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Awei A920BLS recenze

Recenze Awei A920BLS recenze

Parametry Awei A920BLS recenze

Nejlepší ceny Awei A920BLS recenze

Návod Awei A920BLS


Awei A920BLS recenze fotky a obrázky

Awei A920BLS recenze testy
Fotogalerie Awei A920BLS recenze

Awei A920BLS recenze

Nejnovější Awei A920BLS recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Awei A920BLS recenze