Uživatelské hodnocení a recenze brusku BOSCH PMF 10,8 LI 2. Odkazy na odborné recenze a testy BOSCH PMF 10,8 LI 2.

Chystáte se koupit BOSCH PMF 10,8 LI 2 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BOSCH PMF 10,8 LI 2 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska BOSCH PMF 10,8 LI 2

Bruska BOSCH PMF 10,8 LI 2 informace

Akumulátorové multifunkční nářadí PMF 10,8 LI. Multitalent s lithium-iontovou technologií pro řezání, dělení, frézování, broušení, škrábání. Multifunkční nářadí bez kabelu s lithium-iontovou technologií – pro větší mobilitu a jednodušší práci na špatně přístupných místech. Vynikající ergonomie – šikovná, lehká a komfortní manipulace. Plynulá regulace otáček elektronikou Eco pro precizní práci a delší výdrž akumulátoru. Čip Syneon – inteligentně regulovaná energie pro každý projekt. Multifunkční možnosti použití díky množství příslušenství. Nevzniká paměťový efekt, nedochází k samovolnému vybíjení, vždy připravený k použití díky lithium-iontové technologii. Mimořádně dlouhá životnost akumulátoru díky elektronické ochraně článků Bosch (ECP). Přípojka pro odsávání prachu (příslušenství) pro bezprašné broušení. Jeden akumulátor pro všechny – hodí se pro veškeré nářadí pro kutily a zahradní nářadí Li-Ion akumulátorového systému Power for ALL.
Akumulátorové multifunkční nářadí PMF 10,8 LI. Multitalent s lithium-iontovou technologií pro řezání, dělení, frézování, broušení, škrábání. Multifunkční nářadí bez kabelu s… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Bosch>Brusky


Recenze BOSCH PMF 10,8 LI 2 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro BOSCH PMF 10,8 LI 2 recenze

Recenze BOSCH PMF 10,8 LI 2 recenze

Parametry BOSCH PMF 10,8 LI 2 recenze

Nejlepší ceny BOSCH PMF 10,8 LI 2 recenze

Návod BOSCH PMF 10,8 LI 2


BOSCH PMF 10,8 LI 2 recenze fotky a obrázky

Bruska BOSCH PMF 10
Fotogalerie BOSCH PMF 10,8 LI 2 recenze

BOSCH PMF 10,8 LI 2 recenze

Nejnovější BOSCH PMF 10,8 LI 2 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení BOSCH PMF 10,8 LI 2 recenze