Uživatelské hodnocení a recenze brusku Bosch PT GGS 28 C. Odkazy na odborné recenze a testy Bosch PT GGS 28 C.

Chystáte se koupit Bosch PT GGS 28 C a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bosch PT GGS 28 C před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Bosch PT GGS 28 C

Bruska Bosch PT GGS 28 C informace

Přímá bruska GGS 28 C Přímá bruska GGS 28 C, Šikovné nářadí pro univerzální broušení, Kompaktní, ergonomický tvar pro všestranné broušení, Výkonný motor 650 W s pozvolným rozběhem pro rychlý postup práce, Stop zpětného rázu: rozpozná-li zablokování, okamžitě vypne nářadí, Nízké servisní náklady díky výrazně zdokonaleným uhlíkům, Konstantní elektronika pro udržení konstantních otáček i při vysokém zatížení, Nový upínací systém pro upevnění brusných nástavců bez vůle pro přesnou práci, Vypínací uhlíky pro vysokou ochranu motoru, Dvojnásobně utěsněné kuličkové ložisko pro dlouhou životnost díky vysoké odolnosti proti prachu, V gumě uložená kuličková ložiska pro vysokou odolnost vůči vibracím u nevyváženého příslušenství, Přímé chlazení pro vysokou přetížitelnost a dlouhou životnost, Možnost stacionárního použití díky upínacímu krku 43 mm, Upínací jednotka (upínací matice a upínací kleština 6 mm, ND č. 3 607 030 474), 2× vidlicový klíč, vel. 19 (ND č. 3 607 950 024)
Přímá bruska GGS 28 C Přímá bruska GGS 28 C, Šikovné nářadí pro univerzální broušení, Kompaktní, ergonomický tvar pro všestranné broušení, Výkonný motor 650 W s pozvolným… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Bosch>Brusky


Recenze Bosch PT GGS 28 C recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Bosch PT GGS 28 C recenze

Recenze Bosch PT GGS 28 C recenze

Parametry Bosch PT GGS 28 C recenze

Nejlepší ceny Bosch PT GGS 28 C recenze

Návod Bosch PT GGS 28 C


Bosch PT GGS 28 C recenze fotky a obrázky

Bruska Bosch PT GGS 28 C recenze testy
Fotogalerie Bosch PT GGS 28 C recenze

Bosch PT GGS 28 C recenze

Nejnovější Bosch PT GGS 28 C recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Bosch PT GGS 28 C recenze