Uživatelské hodnocení a recenze meteostanice Bravo B-5153. Odkazy na odborné recenze a testy Bravo B-5153.

Chystáte se koupit produkt: Bravo B-5153 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bravo B-5153před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na meteostanici Bravo B-5153

Meteostanice Bravo B-5153 informace

Meteostanice Bravo B-5153 Díky této stanici vím, jaké počasí bylo, je a bude. Než jdete ven, tak stačí kouknout a více, co vás venku čeká. Doporučuji. Jedná se o bezdrátové měření, které vám zaručí větší přehled o počasí jak venku, tak i u vás doma. Meteostanice měří vlhkost, vnitřní i vnější teploty a dále uchovává záznamy maximální i minimální vlhkosti a teploty. Také zde naleznete vývoj tlaku, předpověď počasí a automatické nastavení času a data přímo na displeji. Praktický je také kalendář, budík a možnost pověšení na zeď. Nejlepší meteostanice v dané kategorii – osobně jsem si ji pořídil domů. Mnoho měřených veličin, bohatá funkční nabídka, nepostrádá se dobrá čitelnost a celková názornost displeje. Velmi vysoká přesnost kalibrace(přesnost měřených veličin). Odběr el. energie z baterií je nízký, klasické baterie tam vydrží minimálně dva roky. Nejvíce oceňuji přesný tlakoměr (vysoké procento úspěšnosti předpovědi počasí), záznam mezních hodnot (včetně přesného data a času), alarm pro každou veličinu (dolní a horní limit) a řízení hodin pomocí DCF signálu. Parametry: bezdrátové měření vnitřní a vnější vlhkosti bezdrátové měření vnitřní a vnější teploty záznam minimální a maximální teploty záznam minimální a maximální vlhkosti vývoj barometrického tlaku předpověď počasí automatické nastavení času a data 12 nebo 24 hodinový displej kalendář budík LED barevný displej možnost zavěšení na zeď napájení stanice 3xAAA napájení čidlo 2xAA rozměr 8 x 17,5 cm ( š x v)
Meteostanice Bravo B-5153 Díky této stanici vím, jaké počasí bylo, je a bude. Než jdete ven, tak stačí kouknout a více, co vás venku čeká. Doporučuji. Jedná se o bezdrátové… celá specifikace

Meteostanice Bravo B-5153 parametry

Průměrná cena: 699 Kč
Dosah venkovního čidla: #EANF# m
???: #EANF#
Napájení: #EANF#
Rádiem řízené : ano
Ukazatel vnější teploty: #EANF#


Recenze Bravo B-5153 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Bravo B-5153 recenze

Recenze Bravo B-5153 recenze

Parametry Bravo B-5153 recenze

Nejlepší ceny Bravo B-5153 recenze

Návod Bravo B-5153


Bravo B-5153 recenze fotky a obrázky

Bravo B-5153 recenze testy
Fotogalerie Bravo B-5153 recenze

Bravo B-5153 recenze

Nejnovější Bravo B-5153 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Bravo B-5153 recenze