Uživatelské hodnocení a recenze Breville VTT 946. Odkazy na odborné recenze a testy Breville VTT 946.

Chystáte se koupit topinkovač Breville VTT 946 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili Breville VTT 946 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na topinkovač Breville VTT 946

Breville VTT 946 informace

Popis produktu Detailní popis produktu Kolekce NYC Premium byla připravena s maximálním důrazem na čistý a elegantní styl. Kombinace černé barvy a kovových doplňků tak z topinkovače NYC Premium činí ojedinělý designový doplněk každé kuchyně. Snídaňový pomocník V tomto modelu topinkovače připravíte najednou dva plátky toustů. Přístroj disponuje řadou nepostradatelných funkcí. Možnost regulace intenzity opečení bereme jako samozřejmost, ale topinkovač Breville NYC Premium si poradí i s hluboko zmraženým pečivem díky funkci rozmrazování. U vystydlých kousků snídaně pak oceníte možnost opětovného zahřátí, kdy během pár vteřin bude toust opět chutnat jako čerstvě opečený. Funkce “Zvedněte a uvidíte” umožňuje zkontrolovat úroveň opečení i během práce topinkovače. Jednoduše kdykoli zvednete páku, zkontrolujete toust a v případě potřeby ji poté znovu spusťte, abyste mohli pokračovat v opékání. Topinkovač může být součástí vaší kolekce Breville NYC Premium, která zahrnuje také rychlovarnou konvici ve stejném designu. Doplňkové parametry Kategorie: Topinkovače Záruka: 2 roky Příkon: 850 W Hmotnost: 1,7 kg Barva: černá Rozměry: 267 x 201 x 167 mm Počet plátků: 2 Praktické funkce Extra vysoký zdvih zajistí snadné vyjmutí opečeného toustu, jistě oceníte i jednoduché čištění díky zcela vyjímatelnému tácku na drobky. Úložný prostor pro přívodní kabel pak zajistí dostatek místa na vaší kuchyňské lince a díky protiskluzové podložce se vám topinkovač během práce ani nepohne. Topinkovač Breville NYC Premium to je kombinace stylového čistého designu a skvělých funkcí. Nechte ho vyniknout i ve vaší kuchyni!

Breville VTT 946 parametry

Cena Breville VTT 946: 1 990 Kč
Značka: Breville Topinkovač

Breville VTT 946 popis

Hlavní charakteristiky Výrobce Breville Příkon 850 W Barva černá Rozměry (v x š x h) 26.7 x 20.1 x 16.7 cm Hmotnost 1.7 kg


Recenze Breville VTT 946 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Breville VTT 946 recenze

Recenze Breville VTT 946 recenze

Parametry Breville VTT 946 recenze

Nejlepší ceny Breville VTT 946 recenze

Návod Breville VTT 946


Breville VTT 946 recenze fotky a obrázky

Topinkovač Breville VTT 946 - Recenze
Fotogalerie Breville VTT 946 recenze

Breville VTT 946 recenze

Nejnovější Breville VTT 946 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Breville VTT 946 recenze