Uživatelské hodnocení a recenze Breville VTT949X. Odkazy na odborné recenze a testy Breville VTT949X.

Chystáte se koupit topinkovač Breville VTT949X a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili Breville VTT949X před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na topinkovač Breville VTT949X

Breville VTT949X informace

Popis produktu Kolekce High Gloss byla připravena s maximálním důrazem na čistý a elegantní styl. Kombinace šedé barvy ve vysokém lesku a kovových doplňků tak z topinkovače High Gloss činí ojedinělý designový doplněk každé kuchyně. Snídaňový pomocník V tomto modelu topinkovače připravíte najednou dva plátky toustů. Přístroj disponuje řadou nepostradatelných funkcí. Možnost regulace intenzity opečení bereme jako samozřejmost, ale topinkovač Breville High Gloss v šedé barvě si poradí i s hluboko zmraženým pečivem díky funkci rozmrazování. U vystydlých kousků snídaně pak oceníte možnost opětovného zahřátí, kdy během pár vteřin bude toust opět chutnat jako čerstvě opečený. Funkce “Zvedněte a uvidíte” umožňuje zkontrolovat úroveň opečení i během práce topinkovače. Jednoduše kdykoli zvednete páku, zkontrolujete toust a v případě potřeby ji poté znovu spusťte, abyste mohli pokračovat v opékání. Praktické funkce Extra vysoký zdvih zajistí snadné vyjmutí opečeného toustu, jistě oceníte i jednoduché čištění díky zcela vyjímatelnému tácku na drobky. Úložný prostor pro přívodní kabel pak zajistí dostatek místa na vaší kuchyňské lince a díky protiskluzové podložce se vám topinkovač během práce ani nepohne. Topinkovač Breville High Gloss šedá varianta je kombinací stylového čistého designu a skvělých funkcí. Nechte ho vyniknout i ve vaší kuchyni!

Breville VTT949X parametry

Cena Breville VTT949X: 1 750 Kč
Značka: Breville Topinkovač

Breville VTT949X popis

Hlavní charakteristiky Výrobce Breville Příkon 850 W Barva lesklá šedá, nerez Rozměry (v x š x h) 26.7 x 20.1 x 16.7 cm Hmotnost 1.7 kg


Recenze Breville VTT949X recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Breville VTT949X recenze

Recenze Breville VTT949X recenze

Parametry Breville VTT949X recenze

Nejlepší ceny Breville VTT949X recenze

Návod Breville VTT949X


Breville VTT949X recenze fotky a obrázky


Fotogalerie Breville VTT949X recenze

Breville VTT949X recenze

Nejnovější Breville VTT949X recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Breville VTT949X recenze