Uživatelské hodnocení a recenze brusku De Gusto WB-008. Odkazy na odborné recenze a testy De Gusto WB-008.

Chystáte se koupit De Gusto WB-008 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt De Gusto WB-008 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska De Gusto WB-008

Bruska De Gusto WB-008 informace

Perfektně naostřené nože pomocí diamantového, wolframového a keramického ostřiče. Univerzální ostřič nožů Praktický ostřič nožů pro snadné a rychlé broušení nožů. Univerzální ostřič nožů má velmi jednoduchou obsluhu, díky které zvládne nabrousit nože každý. Nože budou velmi ostré a to již po pár tazích. Univerzální ostřič nožů má moderní design a hodí se do každé kuchyně. Univerzální ostřič nožů – parametry: – rozměr 205 x 73 x 47 mm – tři stupně broušení – ergonomické protiskluzové držadlo Univerzální ostřič nožů – tři mechanismy ostření: diamantový – pro opravy poškozených nožů a rovnání jejich ostří, pro broušení keramických nožů wolframový – zostřuje nože a obnoví ostří nože do tvaru „V“ keramický – leští čepel a vyrovnává veškeré povrchové nerovnosti, které mohly být způsobeny při procesu ostření Univerzální ostřič nožů – barvy: zelená černá Univerzální ostřič nožů dodáváme v sadě 2 ks za 298 Kč (149 Kč/ks), samostatně za 199 Kč. (Pokud v sadě 2 ks požadujete různé barvy, uveďte tuto skutečnost v objednávce do poznámky.)Na univerzální ostřič nožů poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.
Perfektně naostřené nože pomocí diamantového, wolframového a keramického ostřiče. Univerzální ostřič nožů Praktický ostřič nožů pro snadné a rychlé broušení nožů. Univerzální… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: De>Brusky


Recenze De Gusto WB-008 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro De Gusto WB-008 recenze

Recenze De Gusto WB-008 recenze

Parametry De Gusto WB-008 recenze

Nejlepší ceny De Gusto WB-008 recenze

Návod De Gusto WB-008


De Gusto WB-008 recenze fotky a obrázky


Fotogalerie De Gusto WB-008 recenze

De Gusto WB-008 recenze

Nejnovější De Gusto WB-008 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení De Gusto WB-008 recenze