Uživatelské hodnocení a recenze kulmy DURA CHI Curler 1 1/4 kulma. Odkazy na odborné recenze a testy DURA CHI Curler 1 1/4 kulma.

Chystáte se koupit DURA CHI Curler 1 1/4 kulma a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DURA CHI Curler 1 1/4 kulma před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi kulmy DURA CHI Curler 1 1/4 kulma

Kulma DURA CHI Curler 1 1/4 kulma informace

Kulma na vlasy s hlavicí o průměru 3,2 cm. Vlastnosti: Vytváří trvající vlny a dramatické kadeře s Tourmaline Ceramic Curling Iron od CHI Ergonomický design umožňuje snadné použití Tourmaline chrání vlasy před poškozením Snadno čitelný digitální displej zaručuje, že budete mít perfektní nastavení teploty pro konkrétní typ vlasů a textury Technologie Quick-topení, tedy rychlé zahřátí Profesionální otočná šňůra Volitelně automatické vypnutí funkce Ochranný sprej CHI 44 IRON GUARD Style & Stay Firm Spray 74g Vytváří a udržuje dlouhotrvající styl účesu a zároveň brání poškození teplem. Perfektní pro fénování vlasů do objemu a vytváření vln a kudrn. Obsahuje vitamíny A, E a proteiny na posílení, které vlasy vyživují a připravuji je na tepelnou úpravu.
Kulma na vlasy s hlavicí o průměru 3,2 cm. Vlastnosti: Vytváří trvající vlny a dramatické kadeře s Tourmaline Ceramic Curling Iron od CHI Ergonomický design umožňuje snadné… celá specifikace

Kulma parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: DURA>Kulmy


Recenze DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze

Recenze DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze

Parametry DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze

Nejlepší ceny DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze

Návod DURA CHI Curler 1 1/4 kulma


DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze fotky a obrázky

Kulma DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze testy
Fotogalerie DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze

DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze

Nejnovější DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení DURA CHI Curler 1 1/4 kulma recenze