Uživatelské hodnocení a recenze meteostanice ECG MS 002. Odkazy na odborné recenze a testy ECG MS 002.

Chystáte se koupit produkt: ECG MS 002 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ECG MS 002před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na meteostanici ECG MS 002

Meteostanice ECG MS 002 informace

Praktická meteorologická stanice se zeleným rámečkem Vám zaručí skvělý přehled o aktuálním počasí a čase. O výsledku Vás bude informovat velký přehledný displej, na kterém se zobrazuje aktuální čas, datum a vývoj počasí na jeden den dopředu v podobě emotikonů – sucho, mokro, komfort. Meteostanice je vybavena spolehlivými rádiem řízenými hodinami. Kromě měření vnitřní i venkovní teploty, o jejíž přesnost se stará bezdrátové čidlo, dokáže změřit i vnitřní relativní vlhkost ve Vašem bytě. K této meteostanici je možné připojit až tři senzory a získat tak ještě větší přehled o vývoji počasí. Samozřejmostí je možnost nastavení budíku s funkcí opakovaného buzení. K provozu meteorologické stanice Vám postačí dvojice 1,5 V AA baterií (nejsou součástí balení). Meteorologická stanice Připojení až 3 senzorů Předpověď počasí na 1 den Měření: vnitřní a vnější teploty, relativní vlhkosti Zobrazení času a data Budík s funkcí opakovaného buzení Emotikony — sucho, mokro, komfort Provoz na baterie — 2 × AA (není součástí)
Praktická meteorologická stanice se zeleným rámečkem Vám zaručí skvělý přehled o aktuálním počasí a čase. O výsledku Vás bude informovat velký přehledný displej, na kterém se… celá specifikace

Meteostanice ECG MS 002 parametry

Průměrná cena: 579 Kč
Dosah venkovního čidla: 30 m
???: #EANF#
Napájení: #EANF#
Rádiem řízené : ano
Ukazatel vnější teploty: ano


Recenze ECG MS 002 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro ECG MS 002 recenze

Recenze ECG MS 002 recenze

Parametry ECG MS 002 recenze

Nejlepší ceny ECG MS 002 recenze

Návod ECG MS 002


ECG MS 002 recenze fotky a obrázky

ECG MS 002 recenze testy
Fotogalerie ECG MS 002 recenze

ECG MS 002 recenze

Nejnovější ECG MS 002 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení ECG MS 002 recenze