Uživatelské hodnocení a recenze sekačky Ecotech TRT 60 SWING. Odkazy na odborné recenze a testy Ecotech TRT 60 SWING.

Chystáte se koupit produkt: Ecotech TRT 60 SWING a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ecotech TRT 60 SWINGpřed vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Ecotech TRT 60 SWING

Sekačka Ecotech TRT 60 SWING popis

Svahová mulčovací sekačka TRT 60 SWING Sečení: Svahová mulčovací sekačka TRT 60 SWING je výbornou volbou pro mulčování vzrostlých porostů na stráních. Jedná se klasické rotační sečení jako u standardních sekaček s rozdílem v použitém noži. Nůž má volně otočné konce, což zajišťuje menší opotřebení a menší riziko poškození motoru v případě nárazu na překážku. Svahová mulčovací sekačka MC 60 SWING má plně otevřené přední čelo tak, aby se do prostoru sečení dobře dostaly i náletové dřeviny. Nevýhodou tohoto sečení je odhazování přednětů ze sečení ven a tak je třeba dbát skutečně vysoké pozornosti na bezpečnost při sečení. Tento typ sečení zvládne posekat i dosti přerostlou trávu a náletové dřeviny a je vhodné jej používat tam kde se seče maximálně 1 – 2 x do roka. Tato mulčovací svahová sekačka je výborný pomocník, je však třeba dbát zvýšené pozornosti při práci s ní. Sečení je opatřeno regulačním otvorem vzadu na krytu pro lepší odvod posečené hmoty. Pojezd: Svahová mulčovací sekačka TRT 60 SWING má z praktického hlediska pouze dvě pojezdová kola. Celý stroj je výborně vyvážen a díky tomu je s ním práce lehká. Zadní kola jsou kovová s velice hrubým vzorem, aby dobře držela v terénu (v případě potřeby lze zaměnit za standardní nafukovací kola). Pojezdová kola lze vysouvat do stran. Tímto krokem je možno rozšířit podvozek a tím zajistit větší stabilitu stroje v terénu. Pro dobrou stabilitu jsou tato kola 13″ veliká (cca 33 cm). Stroj je poháněn variátorem s proměnnou rychlostí 1 – 2,3 km/ hod, který zajišťuje pohodlnou rychlost pro sečení v těžkém terénu. Tento model je opatřen parkovací brzdou. SWING systém: V čem jsou všechny svahové sekačky se systémem SWING od firmy ECOTECH ITALIA výjimečné je patentovaný systém natáčení základny motoru včetně řidítek. Jednoduše pomocí zatažení jednoho ovládacího prvku umístěného na řidítkách uvolníte pojistku a naklopením řidítek natočíte do požadované polohy. Poté uvolníte pojistku a řidítka spolu s motorem zůstanou v zajištěné poloze. Ovládání je tak snadné, že jej v pohodě zvládnete přímo v terénu a doslova během 1 – 2 vteřin během otáčení stroje na druhou stranu. Natočení je možné na obě strany v několika krocích 0 – 15 – 30 – 45 stupňů. Motory: Svahové sekačky tohoto Italského výrobce jsou standardně osazeny motory Briggs&Stratton. Tento Americký výrobce motorů je největším světovým producentem motorů pro zahradní stroje. Jeho kvalitní výrobky najdeme v mnoha nejrůznějších aplikacích od jednoduchých výrobků až po profesionální stroje. Kvalita a Certifikace: Všechny výrobky firmy ECOTECH ITALIA jsou vyráběny přímo v montážním závodě tohoto specializovaného výrobce v samém srdci Itálie. Vývoji a následné výrobě je věnována veliká pozornost s vysokým důrazem na kvalitu výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány samotným výrobcem a splňují veškeré požadavky dle nařízení e 89/392/CEE European directive 200/14/EC.
Svahová mulčovací sekačka TRT 60 SWING Sečení: Svahová mulčovací sekačka TRT 60 SWING je výbornou volbou pro mulčování vzrostlých porostů na stráních. Jedná se klasické… celá specifikace

Sekačka Ecotech TRT 60 SWING parametry

Průměrná cena: 76 655 Kč
Pohon: #EANF#
Typ sečení: rotační
Šířka záběru: 50 cm
Hmotnost: 54 Kg
Robotická : #EANF#


Recenze Ecotech TRT 60 SWING recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Ecotech TRT 60 SWING recenze

Recenze Ecotech TRT 60 SWING recenze

Parametry Ecotech TRT 60 SWING recenze

Nejlepší ceny Ecotech TRT 60 SWING recenze

Návod Ecotech TRT 60 SWING


Ecotech TRT 60 SWING recenze fotky a obrázky

Ecotech TRT 60 SWING recenze testy
Fotogalerie Ecotech TRT 60 SWING recenze

Ecotech TRT 60 SWING recenze

Nejnovější Ecotech TRT 60 SWING recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Ecotech TRT 60 SWING recenze