Uživatelské hodnocení a recenze brusku Einhell TE-DS 20 E. Odkazy na odborné recenze a testy Einhell TE-DS 20 E.

Chystáte se koupit Einhell TE-DS 20 E a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Einhell TE-DS 20 E před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Einhell TE-DS 20 E

Bruska Einhell TE-DS 20 E informace

Pásová bruska Asist o příkonu 1010W pro běžné brousicí práce. S bruskou výborně opracujete povrchy. Výměna pásů je snadná a rychlá. Funkce odsávání prachu zvyšuje efektivitu brusky. Pásová bruska s příkonem 1010W je výborným nástrojem pro vaši dílnu. Umožňuje vám brousit povrch kovového a dřevěného materiálu podle zvoleného brusného pásu. Snadná výměna brusných pásů. Odsávání brusného prachu. Aretace brusného pásu. Základní vlastnosti pásové brusky ASIST Příkon: 1010 W Napájení: 230V-50Hz Rychlost pásu: 120-380m/min Rozměry brusného pásu: 76X533mm Nastavitelná rychlost pásu Odsávání Odklápěcí přední kryt pro nízké prostory Přední držadlo nastavitelné ve 3 pozicích Výhody pásové brusky ASIST Mezi výhody pásové brusky s výkonem 1010 W bezesporu patří její dobrý výkon. Velmi vhodná pro běžné práce v dílně či tam, kde potřebujeme brousit povrch materiálu. Je určena pro domácí a hobby použití. Vyniká snadnou výměnou brusných pásů a odsáváním opracovávaného místa. Proč koupit pásovou brusku ASIST Koupí pásové brusky s výkonem 1010W získáte neocenitelného pomocníka pro práci s širokým spektrem materiálů, které díky této brusce můžete snadno opracovat. Výborný výkon, snadná obsluha. Záruční i pozáruční servis. Široké spektrum brusných pásů možno dokoupit. Součást balení 1 x kapsa na prach 1 x uhlíky 3 x brusný pás (z toho 1 x na stroji) Bezpečnostní pokyny: Dodržujte bezpečnostní pokyny pro práci s el. stroji. Používejte ochranné prostředky. Další bezpečnostní pokyny si předem nastudujte v přiloženém manuálu. Pečlivě uschovejte.
Pásová bruska Asist o příkonu 1010W pro běžné brousicí práce. S bruskou výborně opracujete povrchy. Výměna pásů je snadná a rychlá. Funkce odsávání prachu zvyšuje efektivitu… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Einhell>Brusky


Recenze Einhell TE-DS 20 E recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Einhell TE-DS 20 E recenze

Recenze Einhell TE-DS 20 E recenze

Parametry Einhell TE-DS 20 E recenze

Nejlepší ceny Einhell TE-DS 20 E recenze

Návod Einhell TE-DS 20 E


Einhell TE-DS 20 E recenze fotky a obrázky

Bruska Einhell TE-DS 20 E recenze testy
Fotogalerie Einhell TE-DS 20 E recenze

Einhell TE-DS 20 E recenze

Nejnovější Einhell TE-DS 20 E recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Einhell TE-DS 20 E recenze