Uživatelské hodnocení a recenze brusku Fein AGSZ 18-280 BL. Odkazy na odborné recenze a testy Fein AGSZ 18-280 BL.

Chystáte se koupit Fein AGSZ 18-280 BL a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Fein AGSZ 18-280 BL před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Fein AGSZ 18-280 BL

Bruska Fein AGSZ 18-280 BL informace

Proti prachu vysoce rezistentní a výkonná, kompaktní akumulátorová přímá bruska pro efektivní oddělování, broušení, odstraňování otřepů a frézování. Garantovaná maximální životnost díky další generaci bezkartáčových motorů FEIN PowerDrive. Kompletně uzavřený kryt motoru chrání motor před agresivním keramickým a minerálním prachem. Ideální pro každé použití. Optimální počet otáček, sladěno pro mnoho brusných prostředků a materiálů díky plynulému elektronickému nastavení otáček. Velmi výkonný. O 30 % vyšší účinnost ve srovnání s univerzálními motory s příkonem 1 100 W. Bezúdržbový motor s inovativními chladicími žebry pro optimální ochlazování včetně sledování teploty. Maximální postup práce díky HighPower lithium-iontovým bateriím FEIN. Vysokoproudové akumulátorové články s trvale vysokým výstupem proudu a s o 75 % vyšší intenzitou proudu než lithium-iontová baterie.. Velmi klidný chod a práce téměř bez vibrací díky samostatně uloženému, od krytu oddělenému motoru a čtyřem dodatečným tlumičům vibrací. Rozsáhlá ochrana uživatele díky pozvolnému rozběhu, blokovacímu systému opětovného rozběhu, elektronické ochraně proti přetížení a brzdě. Inovativní upínací čelisti s obvodovým páskem na ochranu obrobku a pro zabránění sklouznutí klíče při výměně nástroje. Díky úzké rukojeti, kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti s dobrou vyvážeností není práce fyzicky náročná. Proti prachu chráněná, oddělená elektronika motoru nacházející se v držadle. Flexibilita s rozhraním FEIN MultiVolt. Stroj lze používat se všemi lithium-iontovými bateriemi FEIN (12–18 V). Světlý pracovní prostor díky integrovanému LED světlu.
Proti prachu vysoce rezistentní a výkonná, kompaktní akumulátorová přímá bruska pro efektivní oddělování, broušení, odstraňování otřepů a frézování. Garantovaná maximální… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Fein>Brusky


Recenze Fein AGSZ 18-280 BL recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Fein AGSZ 18-280 BL recenze

Recenze Fein AGSZ 18-280 BL recenze

Parametry Fein AGSZ 18-280 BL recenze

Nejlepší ceny Fein AGSZ 18-280 BL recenze

Návod Fein AGSZ 18-280 BL


Fein AGSZ 18-280 BL recenze fotky a obrázky

Bruska Fein AGSZ 18-280 BL recenze testy
Fotogalerie Fein AGSZ 18-280 BL recenze

Fein AGSZ 18-280 BL recenze

Nejnovější Fein AGSZ 18-280 BL recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Fein AGSZ 18-280 BL recenze