Uživatelské hodnocení a recenze brusku Fein GRIT GIC. Odkazy na odborné recenze a testy Fein GRIT GIC.

Chystáte se koupit Fein GRIT GIC a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Fein GRIT GIC před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Fein GRIT GIC

Bruska Fein GRIT GIC informace

Jedinečný modul na sériové průmyslové kruhové broušení. GRIT GIC se připojuje snadno, rychle a beznástrojově k základnímu stroji (kompatibilní s GI 75, GI 75 2H, GI 150, GI 150 2H), kde plní všechny úkoly „centerless brusky“: Přebrušování rovných trubek i kulatin, zbrušování před chromováním a leštěním a finišovací povrchové broušení trubek. Vynikající kvalita výsledné povrchové úpravy a flexibilní adaptace podle rozměrů trubek. Ideální k použití v oblasti konstrukce zábradlí a technologických celků. Ve shodě s požadavky na hladkost povrchu obrobku jsou součástí dodávky různé typy vodicích kolejnic. Vodicí kolejnice z mosazi je určena pro drsné povrchy jako např. zkorodované plochy, okuje apod. nebo pro suché broušení. Pro závěrečné opracování povrchu a pro citlivé materiály je ideální volbou nylonová kolejnice. Krátký přípravný čas, minimální vibrace a tichý chod Velmi kvalitní povrchová úprava Flexibilní zpracování trubek o průměru od 10 do 130 mm Robustní ocelová konstrukce Alternativní vybavení: Modul chladicího maziva na mokré zbroušení studených ploch, bezprašné prostředí a dlouhá životnost brusných pásů.
Jedinečný modul na sériové průmyslové kruhové broušení. GRIT GIC se připojuje snadno, rychle a beznástrojově k základnímu stroji (kompatibilní s GI 75, GI 75 2H, GI 150, GI 150… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Fein>Brusky


Recenze Fein GRIT GIC recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Fein GRIT GIC recenze

Recenze Fein GRIT GIC recenze

Parametry Fein GRIT GIC recenze

Nejlepší ceny Fein GRIT GIC recenze

Návod Fein GRIT GIC


Fein GRIT GIC recenze fotky a obrázky

Bruska Fein GRIT GIC recenze testy
Fotogalerie Fein GRIT GIC recenze

Fein GRIT GIC recenze

Nejnovější Fein GRIT GIC recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Fein GRIT GIC recenze