Uživatelské hodnocení a recenze brusku Flex L 26 – 6. Odkazy na odborné recenze a testy Flex L 26 – 6.

Chystáte se koupit Flex L 26 – 6 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Flex L 26 – 6 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Flex L 26 – 6

Bruska Flex L 26 – 6 informace

2600 Wattů silná úhlová bruska T-Rex s enormní rezervou ve výkonu, 230 mm Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochranou proti přetížení, CDC-elektronikou pro udržování konstantních otáček Anti-Kickback – vypne motor při zablokování kotouče Robustní kryt motoru i převodovky. Stabilní a robustní ocelový převod, uložení hřídele chráněno kovovým krytem, zvyšující spolehlivost a životnost Motor: vysoce zatížitelný, s širokým rozsahem a vysokým výkonem Omezení vibrací díky vložce pohlcující vibrace mezi motorem a zadním držadlem. SoftVib – rukojeť redukující vibrace, montovatelná ve třech polohách Zadní štíhlá rukojeť s měkčenou vložkou pro bezpečné uchopení. Rukojeť je do leva i do prava otočná o 90° pro optimální pozici při práci Aretace vřetene Odnímatelná čepička na jednoduchou výměnu uhlíků Možnost přenastavení ochranného krytu bez použití nástroje Ochranný kryt pro řezání, příslušenství (obj.č. 389.625)
2600 Wattů silná úhlová bruska T-Rex s enormní rezervou ve výkonu, 230 mm – Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Flex>Brusky


Recenze Flex L 26 – 6 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Flex L 26 – 6 recenze

Recenze Flex L 26 – 6 recenze

Parametry Flex L 26 – 6 recenze

Nejlepší ceny Flex L 26 – 6 recenze

Návod Flex L 26 – 6


Flex L 26 – 6 recenze fotky a obrázky

Bruska Flex L 26 - 6 recenze testy
Fotogalerie Flex L 26 – 6 recenze

Flex L 26 – 6 recenze

Nejnovější Flex L 26 – 6 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Flex L 26 – 6 recenze