Uživatelské hodnocení a recenze meteostanice Fody Tempus Pro E41. Odkazy na odborné recenze a testy Fody Tempus Pro E41.

Chystáte se koupit produkt: Fody Tempus Pro E41 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Fody Tempus Pro E41před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na meteostanici Fody Tempus Pro E41

Meteostanice Fody Tempus Pro E41 informace

Zobrazit informace o počasí nikdy nebylo snadnější. Meteostanice Tempus, vyvinutá pro náročné zákazníky. V reálném čase přenáší na minutu přesné mikroklimatické údaje nejen na jeden, nýbrž na více smartphonů zároveň.Technologie “Bluetooth Low Energy (BLE)” zaručuje nezarušený přenos při minimální spotřebě. Nyní již nemusíte vstávat, abyste si údaje přečetli na stěně či na stole. Distribuce neměřených dat probíhá bez ohledu na to, kolik místností Váš dům má, nebo kolik členů obývá Vaši domácnost. K dispozici pro iPhone, iPad a přístroje Android. Multisenzorová jednotka přenáší naměřené hodnoty bezdrátově na základní konzoli. Ta odešle své vlastní naměřené hodnoty stejně jako údaje z multisenzoru pomocí funkce Bluetooth na “FODY” aplikaci smartphonu či tabletu. Měření všech údajů o počasí jedním přístrojem·Osobní meteorologické výstrahy·Údaje o počasí v reálném čase·Naměřená data lze sdílet online·Možnost přenosu naměřených dat mailem K provozu multi venkovního senzoru se doporučují lithiové baterie. Tablet, smartphone či displej není součástí dodávky. iOS 7.0 nebo vyšší: iPhone 6, 6+ · iPhone 5, 5S, 5C · iPhone 4S · ipad 3, iPad 4, iPad Mini, iPad Air ·Android 4.3 nebo vyšší: Galaxy S4, S4 mini, S4 active, S5 · Samsung Galaxy Note III,10.1 · Nexus 7 · HTC One (OS v4.3+)
Zobrazit informace o počasí nikdy nebylo snadnější. Meteostanice Tempus, vyvinutá pro náročné zákazníky. V reálném čase přenáší na minutu přesné mikroklimatické údaje nejen na… celá specifikace

Meteostanice Fody Tempus Pro E41 parametry

Průměrná cena: 3 490 Kč
Dosah venkovního čidla: #EANF# m
???: #EANF#
Napájení: #EANF#
Rádiem řízené : #EANF#
Ukazatel vnější teploty: #EANF#


Recenze Fody Tempus Pro E41 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Fody Tempus Pro E41 recenze

Recenze Fody Tempus Pro E41 recenze

Parametry Fody Tempus Pro E41 recenze

Nejlepší ceny Fody Tempus Pro E41 recenze

Návod Fody Tempus Pro E41


Fody Tempus Pro E41 recenze fotky a obrázky

Fody Tempus Pro E41 recenze testy
Fotogalerie Fody Tempus Pro E41 recenze

Fody Tempus Pro E41 recenze

Nejnovější Fody Tempus Pro E41 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Fody Tempus Pro E41 recenze