Uživatelské hodnocení a recenze čerpadla GARDENA 5900/4 inox automatic 1771-20.

Chystáte se koupit produkt: GARDENA 5900/4 inox automatic 1771-20 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GARDENA 5900/4 inox automatic 1771-20 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi

poslední známá cena: 5 750 Kč

GARDENA 5900/4 inox automatic 1771-20 informace

Fotografie GARDENA 5900/4 inox automatic 1771-20  recenzía

GARDENA 5900/4 inox automatic 1771-20 recenze - 300x300px

Popis - GARDENA 5900/4 inox automatic 1771-20 recenze

Ponorné tlakové čerpadlo GARDENA 5900/4 inox automatic 1771-20 představuje efektivní a spolehlivé řešení pro zavlažování zahrady a zásobování domácnosti užitkovou vodou. S vysokým výkonem 5900 l/h a tlakem 3,5 baru dokáže obsloužit až tři zavlažovače současně, což z něj činí ideální volbu pro větší zahrady. Jeho kompaktní průměr 149 mm umožňuje snadnou instalaci i do úzkých studní, a 20m lano zaručuje dosažení hloubky až 12 m, což rozšiřuje možnosti jeho využití.

Jednou z hlavních předností tohoto čerpadla je automatická funkce spouštění a zastavování, která nejen zajišťuje pohodlnou obsluhu, ale také přispívá k úspoře vody a energie. Pro plnou automatizaci lze čerpadlo připojit k zavlažovacím systémům a počítačům, čímž se zvyšuje efektivita zavlažování. Vybaveno je také vestavěným jemným filtrem, který chrání čerpadlo před nečistotami a zajišťuje jeho dlouhou životnost. Odolná nerezová konstrukce zaručuje, že čerpadlo je robustní a odolné vůči různým podmínkám. Součástí dodávky je také 15m napájecí kabel, což usnadňuje jeho umístění a použití.

Klíčové vlastnosti

  • Vysoký výkon 5900 l/h
  • Tlak 3,5 baru
  • Schopnost obsluhovat až tři zavlažovače současně
  • Kompaktní průměr 149 mm pro snadnou instalaci do úzkých studní
  • 20m lano pro dosažení hloubky až 12 m
  • Automatické spouštění a zastavování
  • Ochrana proti nečistotám díky vestavěnému jemnému filtru
  • Odolná nerezová konstrukce
  • Kompatibilita se zavlažovacími systémy a počítači
  • 15m napájecí kabel součástí dodávky

Výhody

  • Vysoký výkon a efektivita pro zavlažování i domácí užití.
  • Automatická funkce zajišťuje úsporu vody a energie.
  • Kompaktní design umožňuje snadné umístění do úzkých prostor.
  • Odolná konstrukce z nerezové oceli zaručuje dlouhou životnost.
  • Možnost připojení k zavlažovacím systémům pro plnou automatizaci.
  • Vestavěný filtr chrání čerpadlo před poškozením nečistotami.
Obrázok GARDENA 5900/4 inox automatic 1771-20  hodnotenie

GARDENA 5900/4 inox automatic 1771-20 recenze - 350x350px