Uživatelské hodnocení a recenze meteostanice GARNI 6571. Odkazy na odborné recenze a testy GARNI 6571.

Chystáte se koupit produkt: GARNI 6571 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GARNI 6571před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na meteostanici GARNI 6571

Meteostanice GARNI 6571 informace

Počasí nás ovlivňuje po celý náš život. My sami ho ovlivnit nemůžeme. Jediné, co můžeme, je měřit ho. K tomu nám napomáhají různé předpovědi počasí a měřiče teplot. V každé oblasti je však počasí naprosto odlišné, a tak se ne vždy můžeme spoléhat na předpovědi z médií. Proto byly vyvinuty domácí meteorologické stanice, které nás informují o aktuálních či budoucích stavech počasí. Meteostanice Garni 6571 se řadí ke kvalitním produktům ve své oblasti. Tomu také odpovídá nepřeberné množství informací které nám je meteostanice schopna poskytnout. Samozřejmostí je také možnost použití celkem tří bezdrátových čidel pro měření teploty a relativní vlhkosti (jedno čidlo je součástí dodávky). Garni 6571 je meteostanice s měřením počasí, indikací vývoje tlaku, vlhkosti a teplot. Zobrazuje 8 animovaných ikon s předpovědí počasí – slunečno/jasno, polojasno, oblačno, deštivo, silný déšť, sněžení, silné sněžení, bouřky. Dokáže Vás varovat před bouřkami nebo náledím, udává barometrický tlak včetně grafu za uplynulých 24 hodin s možností přepnutí na graf vývoje teploty, nebo relativní vlhkosti. Zobrazovány jsou samozřejmě i hodnoty vnitřní a vnější teploty a relativní vlhkosti. Součástí je i paměť na maximální a minimální naměřené hodnoty teploty a relativní vlhkosti. Pro upozornění lze nastavit alarm pro horní a dolní meze teploty. Meteostanice funguje současně i jako budík. Zobrazuje hodiny v 12 nebo 24 hodinovém formátu, fáze Měsíce a čas východu a západu Slunce. Meteostanice je vybavena LCD displejem se stálým modrým podsvícením ELbacklite při napájení na síťový adaptér s možností vypnutí podsvícení a při napájení pouze na baterie, je možnost osvětlení displeje krátkodobě na 5 s. Modře jsou podsvětlená také dotyková tlačítka, což vytváří velmi efektní dojem. Vestavěné hodiny jsou řízené signálem DCF-77. Rozměry samotné meteostanice jsou 218 x 122 x 30 mm a bezdrátového čidla 59 x 110 x 25 mm. Bezdrátové čidlo nabízí dosah až 30 metrů (frekvence 433,92 MHz).
Počasí nás ovlivňuje po celý náš život. My sami ho ovlivnit nemůžeme. Jediné, co můžeme, je měřit ho. K tomu nám napomáhají různé předpovědi počasí a měřiče teplot. V každé… celá specifikace

Meteostanice GARNI 6571 parametry

Průměrná cena: 2 042 Kč
Dosah venkovního čidla: 30 m
???: #EANF#
Napájení: #EANF#
Rádiem řízené : ano
Ukazatel vnější teploty: #EANF#


Recenze GARNI 6571 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro GARNI 6571 recenze

Recenze GARNI 6571 recenze

Parametry GARNI 6571 recenze

Nejlepší ceny GARNI 6571 recenze

Návod GARNI 6571


GARNI 6571 recenze fotky a obrázky

GARNI 6571 recenze testy
Fotogalerie GARNI 6571 recenze

GARNI 6571 recenze

Nejnovější GARNI 6571 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení GARNI 6571 recenze