Uživatelské hodnocení a recenze kulmy GHD Aura Hair Dryer fén. Odkazy na odborné recenze a testy GHD Aura Hair Dryer fén.

Chystáte se koupit GHD Aura Hair Dryer fén a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GHD Aura Hair Dryer fén před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi kulmy GHD Aura Hair Dryer fén

Kulma GHD Aura Hair Dryer fén informace

Fén na vlasy Jakmile vezmete do rukou vysoušeč ghd Aura®, vaše vlasy se do něj navždy zamilují. Díky tomu, že proud vzduchu je o 42% koncentrovanější, můžete klidně vysoušet a upravovat jednotlivé prameny, aniž by okolní vlasy cokoliv pocítily. Revoluční technologie Cool-Wall™ vám navíc umožní dostat se blíž ke kořínkům a vytvořit tak oslnivý objem. je to bezkonkurenční pro vysoušení a styling, s níž budete mít vlasy pod kontrolou jako nikdy před tím. Vlastnosti produktu: Technologie Laminair™ – koncentrovaný, nevířivý proud vzduchu s rovnoměrně rozloženou teplotou. Technologie Cool-Wall™ – hlavice i tělo přístroje studené i po dlouhém používání, takže se může více přiblížit k pokožce hlavy. Motor nové generace – menší, lehčí, tišší, s delší životností a vyšší úsporou energie. Speciální externí zdroj napájení – pro zmenšení hmotnosti samotného fénu. Volitelný výkon a kontrola teploty – umožňuje lepší kontrolu během stylingu. 4 metry dlouhý kabel – pro větší volnost pohybu během foukání. Odnímatelný filtr – čištění fénu je mnohem jednodušší.
Fén na vlasy Jakmile vezmete do rukou vysoušeč ghd Aura®, vaše vlasy se do něj navždy zamilují. Díky tomu, že proud vzduchu je o 42% koncentrovanější, můžete klidně vysoušet a… celá specifikace

Kulma parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Ghd>Kulmy


Recenze GHD Aura Hair Dryer fén recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro GHD Aura Hair Dryer fén recenze

Recenze GHD Aura Hair Dryer fén recenze

Parametry GHD Aura Hair Dryer fén recenze

Nejlepší ceny GHD Aura Hair Dryer fén recenze

Návod GHD Aura Hair Dryer fén


GHD Aura Hair Dryer fén recenze fotky a obrázky

Kulma GHD Aura Hair Dryer fén recenze testy
Fotogalerie GHD Aura Hair Dryer fén recenze

GHD Aura Hair Dryer fén recenze

Nejnovější GHD Aura Hair Dryer fén recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení GHD Aura Hair Dryer fén recenze