Uživatelské hodnocení a recenze meteostanice Hama EWS-190. Odkazy na odborné recenze a testy Hama EWS-190.

Chystáte se koupit produkt: Hama EWS-190 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hama EWS-190před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na meteostanici Hama EWS-190

Meteostanice Hama EWS-190 informace

Chcete mít aktuální informace o počasí a nespoléhat se přitom jen na oficiální meteorologickou předpověď počasí? Nabízíme Vám Meteostanice EWS-190 Je to 2-dílný set základny a venkovního bezdrátového čidla (433 MHz) Dvou dílná sada čidla a stanice Vás bude informovat o aktuální teplotě uvnitř i venku. Dokáže uchovat maximální a minimální naměřené teploty, které je možné kdykoliv vyvolat či vynulovat. Oproti standardnímu rtuťové teploměru plní navíc funkci hodin, kalendáře a budíku. Stane se tak nedílnou součástí každého rána při plánování, v čem dnes vyjdete ven. Na displeji snímače se zobrazuje aktuální venkovní teplota. Upozornění: Externí čidlo je třeba chránit před přímým vlivem povětrnostních podmínek. (Čidlo není vodotěsné). – zobrazuje čas, datum a den v týdnu – možnost zavěšení i postavení – LCD displej s modrým podsvícením – 4x baterie AA (součást balení) – barva: bílá Teploměr: – rozsah vnitřní teploty: -20°C až + 60°C (-4°F až + 140°F) -rozsah vnější teploty: -20°C až + 60°C (-4°F až + 140°F) – zobrazení teploty v °C, nebo °F – paměť na max/min naměřené hodnoty Hodiny/kalendář/budík: – zobrazení času v 12-/24-hodinovém formátě – zobrazení datumu a dnu v týdnu – hodiny řízené rádiovým signálom DCF (automatické nastavení času) – budík Parametry: DCF hodiny Ano Funkce budíku Ano Měřící rozsah (venkovní) -20°C až +60°C Měřící rozsah (vnitřní) -20°C až +60°C Paměť Ano Předpověď počasí Ano Teploměr Ano Vnější senzor Ano Hloubka: 3 Šířka: 15,3 Výška: 8,3 Počet baterií vnějšího čidla 2 Počet baterií základny 2 Typ baterie venkovní senzor AA (Mignon) Typ baterie základna AA (Mignon) Dosah k venkovního 30 m Barva Bílá Obdarovaný určitě ocení originalitu, praktičnost a vysokou kvalitu tohoto dárku.
Chcete mít aktuální informace o počasí a nespoléhat se přitom jen na oficiální meteorologickou předpověď počasí? Nabízíme Vám Meteostanice EWS-190 Je to 2-dílný set základny a… celá specifikace

Meteostanice Hama EWS-190 parametry

Průměrná cena: 349 Kč
Dosah venkovního čidla: 30 m
???: #EANF#
Napájení: #EANF#
Rádiem řízené : ano
Ukazatel vnější teploty: #EANF#


Recenze Hama EWS-190 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Hama EWS-190 recenze

Recenze Hama EWS-190 recenze

Parametry Hama EWS-190 recenze

Nejlepší ceny Hama EWS-190 recenze

Návod Hama EWS-190


Hama EWS-190 recenze fotky a obrázky

Hama EWS-190 recenze testy
Fotogalerie Hama EWS-190 recenze

Hama EWS-190 recenze

Nejnovější Hama EWS-190 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Hama EWS-190 recenze