Uživatelské hodnocení a recenze brusku Houfek 300C. Odkazy na odborné recenze a testy Houfek 300C.

Chystáte se koupit Houfek 300C a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Houfek 300C před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Houfek 300C

Bruska Houfek 300C informace

Širokopásová bruska Cindy 300 C Cindy 300 C: Cindy je jednostranně otevřená širokopásová bruska, určená především pro broušení okenních rámů. Vyhoví vám i jako standardní širokopásová bruska do šíře dílu 300 mm. U stroje můžete zvolit optimální vybavení s ohledem na předpokládané využití. Pro tuto širokopásovou brusku je charakteristický pevný stůl s výškově nastavitelným brusným agregátem. Pro broušení rozměrných rámů lze stroj doplnit o opěrné vodicí systémy pro bezpečnou práci s obrobkem. Použití: #Jednostranně otevřená širokopásová bruska Cindy je určená především pro broušení okenních rámů, ale také ke kalibrování (rovnání, hrubé broušení) a k dokončování – hlazení povrchů (jemné broušení). #Tyto stroje se hodí zejména do malých a středních truhlářských dílen. #Stabilní a dostatečně dimenzovaná plnostěnná rámová konstrukce je svařená z ocelových dílů. #I další konstrukční prvky zajišťují vysokou tuhost stroje i při dlouhodobém zatížení. Výhoda brusky: stroj s otevřeným rámem, a přesto s dokonalou přesností a tuhostí. Standadrní vybavení: #1. pracovní válec pogumovaný – průměr 160 mm, 90 Sh, #2. pracovní válec pogumovaný – průměr 160 mm, 45 Sh (u verze RC), #délka brousicího pásu 1900 mmrovná a šikmá pevná patka, #motorizovaný zdvih brousicí jednotky, #automatické přepínání hvězda/trojúhelník, #řízení oscilace pásu pomocí optoelektronického snímače s infračerveným paprskem, #ampérmetr pro měření proudu motoru brousicí jednotky, #elektronické odměřování polohy stolu s digitálním ukazatelem, #dvě rychlosti podávacího pásu 4,5 / 9 m/min, #pogumované přítlačné válce, #pneumatická brzda hlavního motorupneumatické napínání pásu, #protihluková ochrana, #CE elektrický a bezpečnostní standard. Uvedená cena je za základní výbavu!
Širokopásová bruska Cindy 300 C Cindy 300 C: Cindy je jednostranně otevřená širokopásová bruska, určená především pro broušení okenních rámů. Vyhoví vám i jako standardní… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Houfek>Brusky


Recenze Houfek 300C recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Houfek 300C recenze

Recenze Houfek 300C recenze

Parametry Houfek 300C recenze

Nejlepší ceny Houfek 300C recenze

Návod Houfek 300C


Houfek 300C recenze fotky a obrázky

Bruska Houfek 300C recenze testy
Fotogalerie Houfek 300C recenze

Houfek 300C recenze

Nejnovější Houfek 300C recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Houfek 300C recenze