Uživatelské hodnocení a recenze brusku Houfek PBB 30. Odkazy na odborné recenze a testy Houfek PBB 30.

Chystáte se koupit Houfek PBB 30 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Houfek PBB 30 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Houfek PBB 30

Bruska Houfek PBB 30 informace

Pásová bruska Husky 30 Husky 30: Husky je pásová bruska vycházející z řady Basset. Svými parametry a robustní konstrukcí se stává pásovou bruskou nejvyšší třídy výrobního programu společnosti HOUFEK. Pásová bruska PBB HUSKY je určena pro broušení obrobků ze dřeva případně kompozitních materiálů zhotovených na bázi dřeva a některých plastických hmot. Broušené materiály nesmí při broušení jiskřit a nebo zásadním způsobem měnit vlivem zvýšené teploty svoje vlastnosti. S ohledem na tyto vlastnosti je pásová bruska PBB HUSKY určena do malých a středních dílen. Použití: #Pásová bruska Husky je univerzální stroj určený pro broušení ploch desek a dílů uložených na výškově přestavitelném pracovním stole s využitím opěrného pravítka bránícího posunutí dílu. #Stroj lze využít také pro broušení drobných dílů na vrchní části brousící jednotky. Výhoda Husky 30: výkonný stroj velmi tuhé konstrukce vhodný pro nejvyšší nároky na výkon. Standardní výbava: #elektrický zdvih stolu, #motor 3 kW / 4 HP, 1440 ot./min., #zdvih pracovního stolu 420 mm, #příčný pojezd stolu 700 mm, #rychlost brusného pásu 17 m/s, #odsávání D = 2x 180 mm, #brusný pás, #stroj je vyroben v souladu s normami CE.
Pásová bruska Husky 30 Husky 30: Husky je pásová bruska vycházející z řady Basset. Svými parametry a robustní konstrukcí se stává pásovou bruskou nejvyšší třídy výrobního… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Houfek>Brusky


Recenze Houfek PBB 30 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Houfek PBB 30 recenze

Recenze Houfek PBB 30 recenze

Parametry Houfek PBB 30 recenze

Nejlepší ceny Houfek PBB 30 recenze

Návod Houfek PBB 30


Houfek PBB 30 recenze fotky a obrázky

Bruska Houfek PBB 30 recenze testy
Fotogalerie Houfek PBB 30 recenze

Houfek PBB 30 recenze

Nejnovější Houfek PBB 30 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Houfek PBB 30 recenze