Uživatelské hodnocení a recenze brusku Houfek SPB 400 RC 2M. Odkazy na odborné recenze a testy Houfek SPB 400 RC 2M.

Chystáte se koupit Houfek SPB 400 RC 2M a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Houfek SPB 400 RC 2M před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Houfek SPB 400 RC 2M

Bruska Houfek SPB 400 RC 2M informace

Širokopásová bruska Cindy SPB 400 RC 2M Cindy 400 RC 2M: Cindy je jednostranně otevřená širokopásová bruska, určená především pro broušení okenních rámů. Vyhoví vám i jako standardní širokopásová bruska do šíře dílu 400 mm. U stroje můžete zvolit optimální vybavení s ohledem na předpokládané využití. Pro tuto širokopásovou brusku je charakteristický pevný stůl s výškově nastavitelným brusným agregátem. Pro broušení rozměrných rámů lze stroj doplnit o opěrné vodicí systémy pro bezpečnou práci s obrobkem. Použití: #Jednostranně otevřená širokopásová bruska Cindy je určená především pro broušení okenních rámů, ale také ke kalibrování (rovnání, hrubé broušení) a k dokončování – hlazení povrchů (jemné broušení). #Tyto stroje se hodí zejména do malých a středních truhlářských dílen. #Stabilní a dostatečně dimenzovaná plnostěnná rámová konstrukce je svařená z ocelových dílů. #I další konstrukční prvky zajišťují vysokou tuhost stroje i při dlouhodobém zatížení. Výhoda brusky: stroj s otevřeným rámem, a přesto s dokonalou přesností a tuhostí. Standadrní vybavení: #1. pracovní válec pogumovaný – průměr 160 mm, 90 Sh, #2. pracovní válec pogumovaný – průměr 160 mm, 45 Sh (u verze RC), #délka brousicího pásu 1900 mm, #rovná a šikmá pevná patka, #motorizovaný zdvih brousicí jednotky, #automatické přepínání hvězda/trojúhelník, #řízení oscilace pásu pomocí optoelektronického snímače s infračerveným paprskem, #ampérmetr pro měření proudu motoru brousicí jednotky, #elektronické odměřování polohy stolu s digitálním ukazatelem, #dvě rychlosti podávacího pásu 4,5 / 9 m/min, #pogumované přítlačné válce, #pneumatická brzda hlavního motoru, #pneumatické napínání pásu, #protihluková ochrana, #CE elektrický a bezpečnostní standard. Uvedená cena je za základní výbavu!
Širokopásová bruska Cindy SPB 400 RC 2M Cindy 400 RC 2M: Cindy je jednostranně otevřená širokopásová bruska, určená především pro broušení okenních rámů. Vyhoví vám i jako… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Houfek>Brusky


Recenze Houfek SPB 400 RC 2M recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Houfek SPB 400 RC 2M recenze

Recenze Houfek SPB 400 RC 2M recenze

Parametry Houfek SPB 400 RC 2M recenze

Nejlepší ceny Houfek SPB 400 RC 2M recenze

Návod Houfek SPB 400 RC 2M


Houfek SPB 400 RC 2M recenze fotky a obrázky

Bruska Houfek SPB 400 RC 2M recenze testy
Fotogalerie Houfek SPB 400 RC 2M recenze

Houfek SPB 400 RC 2M recenze

Nejnovější Houfek SPB 400 RC 2M recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Houfek SPB 400 RC 2M recenze