Uživatelské hodnocení a recenze brusku Houfek SPB 430C. Odkazy na odborné recenze a testy Houfek SPB 430C.

Chystáte se koupit Houfek SPB 430C a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Houfek SPB 430C před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Houfek SPB 430C

Bruska Houfek SPB 430C informace

Brousící stroj pro kalibraci a dokončování povrchu(jemné broušení) Stroj je určený pro malé a střední uživatele, kteří však vyžadují vysokou užitnou hodnotu a maximální výkon. Stroj je stiktně konstruován a vyráběn dle norem EU. Vynikající kvalita, dobré dílenské zpracování a snadné ovládání jsou ideální přednosti brusek HOUFEK. Standardní vybavení: – jedna brousící jednotka typu C-jeden pracovní válec+nastavitelná patka – praconí válec ocelový D=120 mm – ruční zdvih stolu – manuální přepínání-hvězda/trojúhelník – řízení oscilace brusného pásu pomocí optoelektronického snímače s infračerveným paprskem – mechanické odměřování polohy stolu s přesností 0,1 mm – 2 rychlosti podávacího pásu – standardní balení v nylonu – stroj je vyroben v souladu s normamy EU Volitelné vybavení(za příplatek): – pogumovaný válec 90 Sh, D=120 mm – pogumovaný válec 45 Sh, D=120 mm – pozicioner stolu – elektronické odměřování polohy stolu s digitálním ukazatelem – automatické přepínání-hvězda/trojúhlelník – ampérmeter pro měření proudu motoru brousící jednotky – motorizovaný zdvih stolu – dřevěná nebo dřevotřísková bedna – dřevěná konstrukce+nylon Cena je vždy za základní konfiguraci!
Brousící stroj pro kalibraci a dokončování povrchu(jemné broušení) Stroj je určený pro malé a střední uživatele, kteří však vyžadují vysokou užitnou hodnotu a maximální výkon…. celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Houfek>Brusky


Recenze Houfek SPB 430C recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Houfek SPB 430C recenze

Recenze Houfek SPB 430C recenze

Parametry Houfek SPB 430C recenze

Nejlepší ceny Houfek SPB 430C recenze

Návod Houfek SPB 430C


Houfek SPB 430C recenze fotky a obrázky

Bruska Houfek SPB 430C recenze testy
Fotogalerie Houfek SPB 430C recenze

Houfek SPB 430C recenze

Nejnovější Houfek SPB 430C recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Houfek SPB 430C recenze