Uživatelské hodnocení a recenze lednice Klarstein Height Cool XXL. Odkazy na odborné recenze a testy Klarstein Height Cool XXL.

Chystáte se koupit produkt: Klarstein Height Cool XXL a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Klarstein Height Cool XXLpřed vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na lednici Klarstein Height Cool XXL

Chladnička Klarstein Height Cool XXL informace

Větší je lepší! Chladnička s mrazničkou Klarstein Height Cool XXL rozhodně odpovídá svému názvu. V praktickém věžovém designu zařízení ukrývá vše, co chtějí uchovat velké domácnosti rodin nebo společné bytů – ať už se jedná o potraviny čerstvé nebo zmrazené. Kromě toho zapůsobí na všechny návštěvy svým luxusním vnějším vzhledem v provedení z kartáčované ušlechtilé oceli. Chladnička s mrazničkou Klarstein Height Cool XXL má celkový objem 425 litrů, který je rozdělený na 330 litrů v ledničce a 95 litrů v mrazničce. Kombinace je tedy ideální pro všechny domácnosti s velkými požadavky na chlazení. O přehledné uspořádání potravin v chladničce se postarají tři skleněné police, složka na zeleninu se zachováním křupavosti, tři police ve dveřích a také chill zóna. Crisper zóna na zeleninu s obzvlášť nízkými teplotami se postará o dlouhou čerstvost skladovaného ovoce a zeleniny, chill zóna udržuje především nápoje příjemně chladné a osvěžující. V mrazničce zajišťuje přehlednost skleněná police a dvě přihrádky ve dveřích. Zvláště praktický je systém ZeroFrost: chladicí i mrazicí díly jsou kompletně nemrznoucí a nemusí se ručně rozmrazovat. Inteligentní je i ovládání zařízení, která se provádí pomocí LED dotykového panelu na vnější straně dveří. Můžete si vybrat mezi pěti úrovněmi chlazení od 2 do 8 °C a zařízení má také režim super chlazení. Pro různé potřeby chlazení v mrazicí a chladicí části lze nastavit teploty chladničky s mrazničkou Klarstein Height Cool XXL separátně. Mrazicí prostor má tedy svůj vlastní, plynule nastavitelný regulátor teploty.
Větší je lepší! Chladnička s mrazničkou Klarstein Height Cool XXL rozhodně odpovídá svému názvu. V praktickém věžovém designu zařízení ukrývá vše, co chtějí uchovat velké… celá specifikace

Chladnička Klarstein Height Cool XXL parametry

Průměrná cena: 15 699 Kč
Umístění: #EANF#
Mrazák: #EANF#
Provedení: kombinované
Energetická třída: #EANF#
Objem chladničky : #EANF# l


Recenze Klarstein Height Cool XXL recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Klarstein Height Cool XXL recenze

Recenze Klarstein Height Cool XXL recenze

Parametry Klarstein Height Cool XXL recenze

Nejlepší ceny Klarstein Height Cool XXL recenze

Návod Klarstein Height Cool XXL


Klarstein Height Cool XXL recenze fotky a obrázky

Klarstein Height Cool XXL recenze testy
Fotogalerie Klarstein Height Cool XXL recenze

Klarstein Height Cool XXL recenze

Nejnovější Klarstein Height Cool XXL recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Klarstein Height Cool XXL recenze