Uživatelské hodnocení a recenze kotle KOTEL Slokov 33-4. Odkazy na odborné recenze a testy KOTEL Slokov 33-4.

Chystáte se koupit produkt: KOTEL Slokov 33-4 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt KOTEL Slokov 33-4před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na KOTEL Slokov 33-4

Kotel KOTEL Slokov 33-4 popis

Ocelový teplovodní kotel VARIANT SL33-3 je zdrojem tepla vhodný pro vytápění bytů, rodinných domků, provozoven a obdobných objektů s tepelnou ztrátou max. 33kW. Otopný systém může být s otevřenou nebo tlakovou expanzní nádobou, samotížným nebo nuceným oběhem otopné vody, s maximálním přetlakem 200 kPa. Předepsané palivo pro kotle VARIANT SL je hnědé uhlí (dle ČSN EN 303-5 – 1.2.2 fosilní palivo, b hnědé uhlí), zrnění 20-40 mm, ořech 1, o minimální výhřevnosti 19,1 MJ/kg. Novinky v konstrukci kotlů SL33-3 Vnitřní plášť kotle je vyráběn z plechu tloušťky 5mm. Nová technologie výroby lamel umožnila odstranění výztuh v prostoru výměníku. Toto opatření nejenom usnadňuje čištění kotle ale hlavně eliminuje možné nafouknutí lamel v případě uhoření výztuh. Další modernizací kotlů je osazení termomanometru do předního krytu kotle Kotel splňuje 3. třídu dle ČSN EN 303-5. Ocelový teplovodní kotel VARIANT SL33-3 je zdrojem tepla vhodný pro vytápění bytů, rodinných domků, provozoven a obdobných objektů s tepelnou ztrátou max. 33kW. Otopný systém může být s otevřenou nebo tlakovou expanzní nádobou, samotížným nebo nuceným oběhem otopné vody, s maximálním přetlakem 200 kPa. Předepsané palivo pro kotle VARIANT SL je hnědé uhlí (dle ČSN EN 303-5 – 1.2.2 fosilní palivo, b hnědé uhlí), zrnění 20-40 mm, ořech 1, o minimální výhřevnosti 19,1 MJ/kg. Dobrá funkce kotle je podmíněna kromě odborné instalace také potřebným komínovým tahem a správnou obsluhou. Kotel je svařen z kvalitních ocelových plechů tloušťky 5mm. Vnitřní prostor je rozdělen vodní přepážkou na násypnou šachtu, spalovací komoru a výměník, kterým proudí spaliny ke kouřovému hrdlu.Pod spalovací komorou a násypnou šachtou je dvoudílný rošt, ovládaný z boční strany kotle pákou. Regulace sekundárního vzduchu přiváděného do spalovací komory zvyšuje účinnost kotle. Primární vzduch je přiváděn pod rošt regulovatelnou klapkou v popelníkových dvířkách. Regulace se provádí ručně nebo automatickým regulátorem, který je dodáván jako zvláštní příslušenství a není součástí ceny kotle. Vstup a výstup topné vody je opatřen přírubami DN 65. Kouřovod je v ose kotle na zadní straně. Zatápěcí klapka se ovládá z horní části kotle.
Ocelový teplovodní kotel VARIANT SL33-3 je zdrojem tepla vhodný pro vytápění bytů, rodinných domků, provozoven a obdobných objektů s tepelnou ztrátou max. 33kW. Otopný systém… celá specifikace

KOtel KOTEL Slokov 33-4 parametry

Průměrná cena: 34 079 Kč
Druh paliva: #EANF#
Emisní třída: #EANF#
Druh kotle: #EANF#
Výkon: #EANF# KW
Konstrukce: #EANF#


Recenze KOTEL Slokov 33-4 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro KOTEL Slokov 33-4 recenze

Recenze KOTEL Slokov 33-4 recenze

Parametry KOTEL Slokov 33-4 recenze

Nejlepší ceny KOTEL Slokov 33-4 recenze

Návod KOTEL Slokov 33-4


KOTEL Slokov 33-4 recenze fotky a obrázky

KOTEL Slokov 33-4 recenze testy
Fotogalerie KOTEL Slokov 33-4 recenze

KOTEL Slokov 33-4 recenze

Nejnovější KOTEL Slokov 33-4 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení KOTEL Slokov 33-4 recenze