Uživatelské hodnocení a recenze Novis T4. Odkazy na odborné recenze a testy Novis T4.

Chystáte se koupit topinkovač Novis T4 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili Novis T4 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na topinkovač Novis T4

Novis T4 informace

Popis produktu Detailní popis produktu Švýcarská firma Novis navrhla topinkovači Novis Toaster T4 nadčasový design s lehkými retro prvky; design zaujal i odbornou veřejnost a byl oceněn i prestižní cenou German Design Award pro rok 2020. Topinkovač vyniká skvělým zpracováním a použitím špičkových materiálů. Extra dlouhé provedení Opečený chléb, houska nebo třeba rohlík. S toustovačem Novis Toaster T4 bude příprava takového pečiva rychlá, snadná a pohodlná. Spotřebič totiž nabízí extra dlouhé opékací přihrádky, díky čemuž si v něm můžete připravit právě i rohlík nebo bagetu. Funkce Topinkovač Novis Toaster T4 je vybaven čtyřmi funkcemi – klasické opékání, dopékání, rozmrazování a speciální funkcí pro jednostranné opékání. Topinkovač je vyroben z mimořádně kvalitní nerezové oceli. Každý z nás má rád topinku opečenou trochu jinak, někdo upřednostňuje lehce opečený chléb, jiný pak pěkně křupavý, orestovaný do hněda. S topinkovačem Novis T4 si můžete vybrat hned ze 7 různých stupňů výkonu a přizpůsobit si tak jejich přípravu své vlastní chuti. Praktické vychytávky Opékací rošty jsou dostatečně široké a dlouhé, takže dokáží pojmout různé typy chleba. Chléb se uvnitř roštů automaticky vycentruje, aby bylo zajištěno jeho rovnoměrné opékání. Přípravu topinek nemusíte nijak hlídat. Pouze nastavíte stupeň opečení a jakmile je jejich příprava ukončena, automaticky povyskočí a vy je jen jednoduše vytáhnete. Pro nízké plátky chleba se hodí funkce Extra Lift, díky níž chléb jednoduše vytáhnete bez nebezpečí popálení o pečící rošty. Velmi praktická je i údržba. Topinkovač Novis T4 je vybaven speciální zásuvkou na drobky. Jakmile se naplní, můžete ji jednoduše vyjmout a zbavit nečistot. Doplňkové parametry Kategorie: Topinkovače Záruka: 2 roky Příkon: 1600 W Hmotnost: 2,7 kg Barva: krémová Rozměry: 440 x 180 x 210 mm Počet plátků: 4 Úrovně opékání: 7 Barevná provedení V nabídce je hned několik barevných variant. Vybírat můžete z výrazně červeného provedení, které okamžitě upoutá pozornost v každé kuchyni. Zákazníky často zaujme i luxusní vzhled leštěné černé nebo decentní krémová. V rámci doplňkového příslušenství lze dokoupit praktické nástavce na dopékání sendvičů či rozpékání housek a croissantů. Zajímavá kombinace moderního designu a špičkového zpracování je spolu s širokou barevnou paletou a praktičností topinkovače Novis Toaster T4 sázkou na jistotu pro každého náročnějšího zákazníka, který si potrpí na styl a kvalitní provedení.

Novis T4 parametry

Cena Novis T4: 3 711 Kč
Značka: Novis Topinkovač

Novis T4 popis

Hlavní charakteristiky Výrobce Novis Počet topinek 4 Příkon 1600 W Barva ostatní Rozměry (v x š x h) 44 x 18 x 21 cm Hmotnost 2.7 kg Zásuvka na drobky ano Držák na pečivo ne


Recenze Novis T4 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Novis T4 recenze

Recenze Novis T4 recenze

Parametry Novis T4 recenze

Nejlepší ceny Novis T4 recenze

Návod Novis T4


Novis T4 recenze fotky a obrázky

Topinkovač Novis T4 - Recenze
Fotogalerie Novis T4 recenze

Novis T4 recenze

Nejnovější Novis T4 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Novis T4 recenze