Uživatelské hodnocení a recenze meteostanice oneConcept Uddevalla. Odkazy na odborné recenze a testy oneConcept Uddevalla.

Chystáte se koupit produkt: oneConcept Uddevalla a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt oneConcept Uddevallapřed vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na meteostanici oneConcept Uddevalla

Meteostanice oneConcept Uddevalla informace

Meteorologická stanice oneConcept Uddevalla je Váš osobní meteorolog. Rozsáhlé informace o současném, blížícím se a předchozím počasí Vám usnadní život. Systém se skládá ze dvou částí: z kompaktní základnové stanice, ze které lze naměřená data snadno přečíst z dálky, a z praktického bezdrátového venkovního senzoru. Zařízení Vás zásobuje rozsáhlým informacemi, jako jsou teplota, vlhkost a tlak vzduchu a také východ a západ měsíce. Pro zobrazení počasí máte k dispozici 14,5 cm barevný LCD displej s podsvícením. Jednoduše pochopitelné symboly počasí a přehledné zobrazení přispívají k lehké čitelnosti. Jeho vnitřní paměť automaticky uchovává shromážděné údaje o počasí a umožňuje následnou analýzu tlaku vzduchu, teploty atd. Zvláště praktická je integrovaná funkce alarmu, která Vás připraví na výskyt určitých povětrnostních událostí. Takže jste vždy dobře připraveni zůstat v suchu a teple domova. Stanice oneConcept Uddevalla je více než jen nástroj pro zobrazení počasí. Kompaktní základnová stanice je zdobená černým lesklým předním rámečkem, díky kterému se stane elegantním poutačem pozornosti v obývacích pokojích a ložnicích. Možnost umístění nastojato nebo montáže na zeď pomocí zadního upevňovacího bodu. Programovatelný alarm a funkce krátkého zdřímnutí ho předurčují k umístění do ložnic. Přívod proudu probíhá na základně přes síťový zdroj nebo dvěma volitelnými AA bateriemi, zatímco měřicí stanice je vybavena třemi bateriemi typu AAA. Díky dosahu až do 100 metrů budete mít dostatek volnosti při umístění. S bezdrátovou meteorologickou stanicí oneConcept Uddevalla přesně víte, zda se očekává déšť, bude chladno nebo teplo, nebo jak silně bude foukat vítr. Vezměte prosím na vědomí, že venkovní senzor je chráněn před dešťovou vodou, měl by však být umístěn pod střechou nebo na podobně chráněném místě.
Meteorologická stanice oneConcept Uddevalla je Váš osobní meteorolog. Rozsáhlé informace o současném, blížícím se a předchozím počasí Vám usnadní život. Systém se skládá ze… celá specifikace

Meteostanice oneConcept Uddevalla parametry

Průměrná cena: 1 099 Kč
Dosah venkovního čidla: 100 m
???: #EANF#
Napájení: #EANF#
Rádiem řízené : ano
Ukazatel vnější teploty: #EANF#


Recenze oneConcept Uddevalla recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro oneConcept Uddevalla recenze

Recenze oneConcept Uddevalla recenze

Parametry oneConcept Uddevalla recenze

Nejlepší ceny oneConcept Uddevalla recenze

Návod oneConcept Uddevalla


oneConcept Uddevalla recenze fotky a obrázky

oneConcept Uddevalla recenze testy
Fotogalerie oneConcept Uddevalla recenze

oneConcept Uddevalla recenze

Nejnovější oneConcept Uddevalla recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení oneConcept Uddevalla recenze