Uživatelské hodnocení a recenze meteostanice oneConcept WTH3 Beaufort. Odkazy na odborné recenze a testy oneConcept WTH3 Beaufort.

Chystáte se koupit produkt: oneConcept WTH3 Beaufort a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt oneConcept WTH3 Beaufortpřed vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na meteostanici oneConcept WTH3 Beaufort

Meteostanice oneConcept WTH3 Beaufort informace

Jaké je dnešní počasí a jaké bude zítra? Pro všechny ty, jež nechce zastihnout neočekávané počasí, je určena meteostanice oneConcept Beaufort. Už se více nemusíte bát, že se nevhodně obléknete do tepla či zimy. Meteostanice Beaufort tvoří dvě části – měřící anténa, která se umisťuje venku, a LCD displeje, který můžete umístit např. na noční stolek. 4 senzory na anténě měří následující údaje: teplotu, srážky, relativní vlhkost vzduchu, tlak vzduchu, směr a rychlost větru. Senzory jsou umístěny na stabilní kovový stožár, který lze upevnit prostřednictvím dodaných upínacích pásů. Vestavěný solární panel zajišťuje napájení a současně nabíjí 2 baterie (součást balení), aby stanice spolehlivě fungovala i přes noc. Dosah činí 100 m, co umožňuje její pohodlné venkovní umístění. K vyhodnocení naměřených údajů nabízí velký LCD displej dostatek místa pro přehledné znázornění. Zabudovaná paměť automaticky ukládá naměřené hodnoty a zpětně vyhodnocuje prognózu dalšího vývoje počasí: např. celkové srážky za určitou hodinu, týden či měsíc. Mimořádně praktická je funkce upozornění, pokud počasí dosáhne určité vámi zadané hodnoty. Displej je napájen 3 klasickými AA bateriemi (nejsou součástí balení) nebo přes USB kabel. Kabel také umožňuje snadný přenos dat do počítače. V balení naleznete software na vyhodnocení naměřených dat. Berte prosím na vědomí, že meteostanice se dodává jako montážní sada, její složení trvá přibližně 30 minut.
Jaké je dnešní počasí a jaké bude zítra? Pro všechny ty, jež nechce zastihnout neočekávané počasí, je určena meteostanice oneConcept Beaufort. Už se více nemusíte bát, že se… celá specifikace

Meteostanice oneConcept WTH3 Beaufort parametry

Průměrná cena: 4 449 Kč
Dosah venkovního čidla: 100 m
???: #EANF#
Napájení: #EANF#
Rádiem řízené : #EANF#
Ukazatel vnější teploty: #EANF#


Recenze oneConcept WTH3 Beaufort recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro oneConcept WTH3 Beaufort recenze

Recenze oneConcept WTH3 Beaufort recenze

Parametry oneConcept WTH3 Beaufort recenze

Nejlepší ceny oneConcept WTH3 Beaufort recenze

Návod oneConcept WTH3 Beaufort


oneConcept WTH3 Beaufort recenze fotky a obrázky

oneConcept WTH3 Beaufort recenze testy
Fotogalerie oneConcept WTH3 Beaufort recenze

oneConcept WTH3 Beaufort recenze

Nejnovější oneConcept WTH3 Beaufort recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení oneConcept WTH3 Beaufort recenze