Uživatelské hodnocení a recenze meteostanice Oregon Scientific TW331BK. Odkazy na odborné recenze a testy Oregon Scientific TW331BK.

Chystáte se koupit produkt: Oregon Scientific TW331BK a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Oregon Scientific TW331BKpřed vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na meteostanici Oregon Scientific TW331BK

Meteostanice Oregon Scientific TW331BK informace

Časovač (minutka) se stopkami a hodinami Oregon Scientific TW331BK TECHNICKÉ SPECIFIKACE: Dvouřádkový displej o rozměrech 42 x 59 mm Velikost číslic 17 mm Dva nezávislé časovače (minutky) Signalizace zelenou a červenou LED diodou Zvukový signál dosažení nastaveného času u časovače se dvěma nastavitelnými úrovněmi hlasitosti, nebo možností vypnutí zvukového signálu Dvoje nezávislé stopky Možnost současného nezávislého využití časovače a stopek Možnost přepnutí spodního řádku displeje na zobrazení času Čas s manuálním nastavením 12ti, nebo 24 hodinový formát zobrazení času Napájení na 2 ks 1,5 V baterií typ AAA (mikrotužkové) Barva černá Možnost postavení, zavěšení, nebo přichycení pomocí magnetů na zadní straně Obsah balení: Časovač 2 ks 1,5 V baterií typ AAA (mikrotužkové)
Časovač (minutka) se stopkami a hodinami Oregon Scientific TW331BK TECHNICKÉ SPECIFIKACE: • Dvouřádkový displej o rozměrech 42 x 59 mm • Velikost číslic 17 mm • Dva… celá specifikace

Meteostanice Oregon Scientific TW331BK parametry

Průměrná cena: 489 Kč
Dosah venkovního čidla: #EANF# m
???: #EANF#
Napájení: #EANF#
Rádiem řízené : ne
Ukazatel vnější teploty: #EANF#


Recenze Oregon Scientific TW331BK recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Oregon Scientific TW331BK recenze

Recenze Oregon Scientific TW331BK recenze

Parametry Oregon Scientific TW331BK recenze

Nejlepší ceny Oregon Scientific TW331BK recenze

Návod Oregon Scientific TW331BK


Oregon Scientific TW331BK recenze fotky a obrázky

Oregon Scientific TW331BK recenze testy
Fotogalerie Oregon Scientific TW331BK recenze

Oregon Scientific TW331BK recenze

Nejnovější Oregon Scientific TW331BK recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Oregon Scientific TW331BK recenze