Uživatelské hodnocení a recenze brusku Proxxon LBS/E. Odkazy na odborné recenze a testy Proxxon LBS/E.

Chystáte se koupit Proxxon LBS/E a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Proxxon LBS/E před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Proxxon LBS/E

Bruska Proxxon LBS/E informace

Převodová skříň je hliníkový tlakový odlitek. Prodloužený úzký krk je 75 mm dlouhý (Ø 20 mm pro MICROMOT upínací systém). Ideální pro vnitřní řezy, práci v drážkách a vrtaných otvorech. Rychloběžný vyvážený speciální motor. Plynulá regulace otáček. Těleso brusky z nylonu vyztuženého skleněnými vlákny. MICROMOT kleštinová upínací pouzdra jsou z kalené oceli, zaručující vysokou a trvalou pružnost. Neztrácejí ani po dlouhodobém používání svůj tvar a přesnost (nesrovnatelné s nekalenými, čtyř čelisťovými a podobnými kleštinami z mědi či hliníku). Tři čelisti (výroba je podstatně složitější než výroba kleštin se 4 zářezy) umožňují lepší upnutí nástroje. Toto je důležité pro centrické upnutí dříků menších průměrů. Srdcem MICROMOT ručních přístrojů 220 – 240 V je stejnosměrný DC speciální motor. Díky technologii permanentních magnetů je v porovnání k velikosti velmi silný, tichý a odolný. Vzhledem k vysoké účinnosti tohoto motoru při stejném výkon vyžaduje méně energie ze zásuvky, než ostatní běžně používané motory. Při využití těchto motorů při výrobě se zabýváme v první řadě otázkou výroby elegantního malého přístroje s vysokým výkonem. Bilance spotřeby energie: Výkon přispívá významně k úsporám energie, a tím pomáháme chránit naše životní prostředí ! 220 – 240 V. Příkon max. 100 W. 5.000 – 20.000 ot./min. Délka 300 mm. Hmotnost 630 g. Ochranná izolace třídy 2. Součástí balení je 6 kleštinových pouzder pro stopky 1 – 1,5 – 2 – 2,4 – 3 a 3,2 mm s upínací maticí. Dále držák drobných dílů pro uložení rotačních nástrojů. Jednotlvé stopky nejsou součástí dodávky. Dodáváno v praktickém plastovém kufříku.
Převodová skříň je hliníkový tlakový odlitek. Prodloužený úzký krk je 75 mm dlouhý (Ø 20 mm pro MICROMOT upínací systém). Ideální pro vnitřní řezy, práci v drážkách a vrtaných… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Proxxon>Brusky


Recenze Proxxon LBS/E recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Proxxon LBS/E recenze

Recenze Proxxon LBS/E recenze

Parametry Proxxon LBS/E recenze

Nejlepší ceny Proxxon LBS/E recenze

Návod Proxxon LBS/E


Proxxon LBS/E recenze fotky a obrázky

Bruska Proxxon LBS/E recenze testy
Fotogalerie Proxxon LBS/E recenze

Proxxon LBS/E recenze

Nejnovější Proxxon LBS/E recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Proxxon LBS/E recenze