Uživatelské hodnocení a recenze brusku Proxxon WAS/A. Odkazy na odborné recenze a testy Proxxon WAS/A.

Chystáte se koupit Proxxon WAS/A a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Proxxon WAS/A před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Proxxon WAS/A

Bruska Proxxon WAS/A informace

Bruska pracuje s malým brusným nebo leštícím válcem o malém průměru (Ø 50mm), tudíž je vhodná do malých prostor, kam se nedostanete s velkou bruskou či leštičkou nebo jiným nástrojem. Je určena zejména pro broušení, čištění, kartáčování a leštění kovů, neželezných kovů a především nerezové oceli. Brusný nebo leštící válec je elastický a dobře se přizpůsobí tvarům opracovávaného obrobku. Stejnosměrný motor je vybaven speciálním vyváženým tíchým rotorem napájeným 10,8 V lithium-iontovou baterií s 2.6Ah. Plynulá elektronická regulace otáček pro konstantní otáčky i při vysokém tlaku při broušení. Brusku jen tak nezastavíte! Převodová skříň je vyrobena z hliníkového tlakově litého hliníku s přesně uloženými ložisky a nabídne tak přesnou práci. Hlavní pouzdro leštičky je z nylonu vyztužené skelnými vlákny. Výkon vysoce kvalitního akumulátoru lze srovnat s napájením ze sítě. Baterie vydrží minimálně 30 minut i při maximálním výkonu. Žádný jiný akumulátor pro přístroje v této kategorii nevydrží déle! 10,8 V. Kapacita 2.6Ah. Rychlost otáček 1100 – 2800 ot./min. Délka 305 mm. Hmotnost 1000 g (včetně baterie). Brusné a leštící válce: Ø 50mm, šíře 30 mm. Součástí dodávky je 1ks leštící válec, 1ks lamelový válec hrubost 120, 1ks lamelový válec hrubost 240. Balení NEOBSAHUJE lithium-iontovou baterii Li / A (10,8 V) IBS/A ani rychlonabíječku. Dodáváno v kartonové krabici.
Bruska pracuje s malým brusným nebo leštícím válcem o malém průměru (Ø 50mm), tudíž je vhodná do malých prostor, kam se nedostanete s velkou bruskou či leštičkou nebo jiným… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Proxxon>Brusky


Recenze Proxxon WAS/A recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Proxxon WAS/A recenze

Recenze Proxxon WAS/A recenze

Parametry Proxxon WAS/A recenze

Nejlepší ceny Proxxon WAS/A recenze

Návod Proxxon WAS/A


Proxxon WAS/A recenze fotky a obrázky

Bruska Proxxon WAS/A recenze testy
Fotogalerie Proxxon WAS/A recenze

Proxxon WAS/A recenze

Nejnovější Proxxon WAS/A recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Proxxon WAS/A recenze