Uživatelské hodnocení a recenze brusku Proxxon WAS/E. Odkazy na odborné recenze a testy Proxxon WAS/E.

Chystáte se koupit Proxxon WAS/E a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Proxxon WAS/E před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Bruska Proxxon WAS/E

Bruska Proxxon WAS/E informace

Bruska WAS/E je vhodná pro opracování povrchů v místech, kam se jen tak nedostanete. Zejména se hodí pro broušení, kartáčování, leštění a čištění oceli, neželezných kovů a nerezové oceli. Stabilní hlava z hliníkového tlakového odlitku. Tělo z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny. Srdcem MICROMOT ručních přístrojů 220 – 240 V je stejnosměrný DC speciální motor s elektronickou regulací otáček. Díky technologii permanentních magnetů je v porovnání k velikosti velmi silný, tichý a odolný. Vzhledem k vysoké účinnosti tohoto motoru při stejném výkon vyžaduje méně energie ze zásuvky, než ostatní běžně používané motory. Při využití těchto motorů při výrobě se zabýváme v první řadě otázkou výroby elegantního malého přístroje s vysokým výkonem. Bilance spotřeby energie: Výkon přispívá významně k úsporám energie, a tím pomáháme chránit naše životní prostředí ! Plynulá regulace otáček brusky zajistí konstantní otáčky i při vysokém tlaku při broušení. Nemusíte se bát přitlačit! 230V. 50 / 60Hz. 100W. Rychlost otáček 800 – 2800 ot./ min. Délka 270 mm. Hmotnost 900 g. Izolováno do třídy 2. Balení obsahuje 1ks leštící válec, 1 ks brusný válec (hrubost 120) a 1 ks brusný válec (hrubost 240).
Bruska WAS/E je vhodná pro opracování povrchů v místech, kam se jen tak nedostanete. Zejména se hodí pro broušení, kartáčování, leštění a čištění oceli, neželezných kovů a… celá specifikace

Bruska parametry

Průměrná cena: Kč
Zařazení: Proxxon>Brusky


Recenze Proxxon WAS/E recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro Proxxon WAS/E recenze

Recenze Proxxon WAS/E recenze

Parametry Proxxon WAS/E recenze

Nejlepší ceny Proxxon WAS/E recenze

Návod Proxxon WAS/E


Proxxon WAS/E recenze fotky a obrázky

Bruska Proxxon WAS/E recenze testy
Fotogalerie Proxxon WAS/E recenze

Proxxon WAS/E recenze

Nejnovější Proxxon WAS/E recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení Proxxon WAS/E recenze