Uživatelské hodnocení a recenze meteostanice TFA Fiesta. Odkazy na odborné recenze a testy TFA Fiesta.

Chystáte se koupit produkt: TFA Fiesta a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili produkt TFA Fiestapřed vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na meteostanici TFA Fiesta

Meteostanice TFA Fiesta informace

Meteostanice – bezdrátová TFA Meteotime Fiesta: tato profesionální meteostanice zpracovává informace o počasí METEOTIME, šířené v rámci vysílání DCF signálu, dostupného téměř v celé Evropě s touto meteostanicí tak máte přehled o aktuálním počasí ve 470 evropských městech (pro 60 regionů je k dispozici 4-denní předpověď a pro 30 regionů předpověď 2 denní) sledování počasí lze nastavit pro jedno hlavní, resp. požadované město a další 4 oblíbené města prognózy profesionálních meteorologů jsou denně aktualizovány a vysílány společně s informací o přesném čase z vysílače DCF77, umístěného v Mainflingenu (asi 24 km jihovýchodně od Frankfurtu nad Mohanem, v Německu), dosah tohoto vysílání je 1500-2000 km k dispozici jsou i informace o pravděpodobnosti výskytu srážek, rychlosti větru a varování před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako například poryvy větru, mrznoucí déšť, sníh, hustá mlha, atd. rozměry (základní stanice): 102 x 28 x 117 mm rozměry senzoru / ů: 105 x 37 x 19 mm počet senzorů (max.): 3 funkce (meteostanice): bezdrátové hodiny (např. DCF77), venkovní teplota, vnitřní teplota, max./min. hodnota, datum, den v týdnu, max. 3 čidla, tendenční ukazatel hmotnost (stanice): 156 g rozsah měření venkovní teploty: -40 – 70 ° C rozsah měření vnitřní teploty: -10 – 60 ° C max. dosah: 30 m napájení senzoru: Baterie AAA (2x), součástí dodávky napájení stanice: Baterie AA (2x), součástí dodávky přenos signálu (meteostanice): bezdrátový 433 MHz Předpovědi pro: 4 dny druh meteostanice (kategorie): satelitní meteostanice barva pouzdra: černá displej (digitální / mechanický): digitální V ČR si můžete vybrat z těchto 11 míst: Bratislava Budějovice Cheb Děčín Havlíčkův Brod Hradec Králové olomouc Plzeň Praha Teplice na Slovensku z měst jako Bratislava, Trenčín a Košice Vybavení: Předpovědi pro 470 evropských měst budík s funkcí dne v týdnu a výstrahou před mrazem max / min hodnoty max. 3 externí senzory ukazatel vývoje Vlastnosti: budík (jednorázový, určitý den v týdnu, při námraze) max / min hodnoty vývoj teploty 7 jazyků (německý, anglický, italský, francouzsky, španělsky, švédsky, holandský) rádiem řízený čas DCF-77 nastavitelné časové pásmo kalendář (24H formát) stanici lze zavěsit nebo postavit (vyklápěcí stojan)
Meteostanice – bezdrátová TFA Meteotime Fiesta: tato profesionální meteostanice zpracovává informace o počasí METEOTIME, šířené v rámci vysílání DCF signálu, dostupného téměř… celá specifikace

Meteostanice TFA Fiesta parametry

Průměrná cena: 1 289 Kč
Dosah venkovního čidla: 30 m
???: #EANF#
Napájení: #EANF#
Rádiem řízené : ano
Ukazatel vnější teploty: #EANF#


Recenze TFA Fiesta recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro TFA Fiesta recenze

Recenze TFA Fiesta recenze

Parametry TFA Fiesta recenze

Nejlepší ceny TFA Fiesta recenze

Návod TFA Fiesta


TFA Fiesta recenze fotky a obrázky

TFA Fiesta recenze testy
Fotogalerie TFA Fiesta recenze

TFA Fiesta recenze

Nejnovější TFA Fiesta recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení TFA Fiesta recenze