Uživatelské hodnocení a recenze WMF KIMI LONG SLOT. Odkazy na odborné recenze a testy WMF KIMI LONG SLOT.

Chystáte se koupit topinkovač WMF KIMI LONG SLOT a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili WMF KIMI LONG SLOT před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na topinkovač WMF KIMI LONG SLOT

WMF KIMI LONG SLOT informace

Popis produktu Elegantní vzhled, který kombinuje broušenou nerez ocel Cromargan® a černé designové doplňky se hodí do každé kuchyně. Přednastavené stupňě opékání. Funkce rozmrazování rozmrazí a poté opeče zamražený toust. Funkce pro rozpékání nebo dopékání pečiva. Osvětlené funkce rozmrazování, nahřívání/dopékání pečiva a stop. Snadné čištění díky vyjímatelnému tácku na drobky. Praktický úložný prostor pro přívodní kabel. 36,6 x 11 x 15,6 cm napětí 220–240 V / 50–60 Hz výkon 900 W Německá značka WMF již přes 160 let vytváří z vaření, pečení a stolování nezapomenutelné zážitky. WMF sleduje vždy nejnovější trendy a klade důraz na funkčnost, design a kvalitu. Jako přední výrobce prémiových příborů, stolních a kuchyňských výrobků pro domácí i profesionální použití prosazuje zásadní následující cíle: Nabízí inovativní produkty nejvyšší kvality s propracovaným designem a vynikající funkčností Vytvoření příjemného a inspirativního zážitku z nakupování v prodejnách a digitálních eshopech Nabízí prvotřídní zákaznický servis před, během a po nákupu výrobků WMF Sortiment výrobce WMF je velice rozmanitý. Od příborů, nožů, nádobí a mlýnků, přes široký sortiment kuchyňských potřeb a doplňků na vaření, pečení a stolování. Všechny výrobky navrhuje WMF s maximální péčí, co se týká výběru materiálu, funkčnosti a designu. Značka WMF je také držitelem mnoha patentů.

WMF KIMI LONG SLOT parametry

Cena WMF KIMI LONG SLOT: #EANF#
Značka: WMF Topinkovač

WMF KIMI LONG SLOT popis

#EANF#


Recenze WMF KIMI LONG SLOT recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro WMF KIMI LONG SLOT recenze

Recenze WMF KIMI LONG SLOT recenze

Parametry WMF KIMI LONG SLOT recenze

Nejlepší ceny WMF KIMI LONG SLOT recenze

Návod WMF KIMI LONG SLOT


WMF KIMI LONG SLOT recenze fotky a obrázky


Fotogalerie WMF KIMI LONG SLOT recenze

WMF KIMI LONG SLOT recenze

Nejnovější WMF KIMI LONG SLOT recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení WMF KIMI LONG SLOT recenze