Uživatelské hodnocení a recenze WTERM FEZL 150. Odkazy na odborné recenze a testy WTERM FEZL 150.

Chystáte se koupit ohřívač vody WTERM FEZL 150 a chcete si před nákupem zjistit recenze a názory ostatních zákazníků, kteří koupili WTERM FEZL 150 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ohřívač vody WTERM FEZL 150

WTERM FEZL 150 informace

Elektrický stojatý bojler se smaltovanou nádobou určený k závěsné montáži na stěnu. Bojler je tepelně chráněn polyuretanovou pěnou se zvýšenou izolační schopností. Zásobník… Celý popis

WTERM FEZL 150 parametry

Cena WTERM FEZL 150: 8 442 Kč
Značka: WTERM Ohřívače vody

Popis produktu Elektrický stojatý bojler se smaltovanou nádobou určený k závěsné montáži na stěnu. Bojler je tepelně chráněn polyuretanovou pěnou se zvýšenou izolační schopností. Zásobník horké vody se provozuje na tlakovém principu, čímž může obsluhovat několik odběrných míst. Voda se může v zásobníku ohřát až na max. 80°C. Po dosažení teploty, která je předvolena na regulačním knoflíku dojde k vypnutí ohřevu termostatem. Po ochlazení vody v zásobníku dojde samočinně k sepnutí ohřevu. Termostat je vybaven polohou “*” pro ochranu před mrazem, při níž je teplota vody udržována nad 7°C. Ohřívač je proti korozi pojištěn aktivní anodou. Anodu je nutno vyměnit za novou každé 2 roky a výměna musí být vyznačena v záručním listu. Elektrický stojatý bojler se smaltovanou nádobou určený k závěsné montáži na stěnu. Bojler je tepelně chráněn polyuretanovou pěnou se zvýšenou izolační schopností. Zásobník horké vody se provozuje na tlakovém principu, čímž může obsluhovat několik odběrných míst. Voda se může v zásobníku ohřát až na max. 80°C. Po dosažení teploty, která je předvolena na regulačním knoflíku dojde k vypnutí ohřevu termostatem. Po ochlazení vody v zásobníku dojde samočinně k sepnutí ohřevu. Termostat je vybaven polohou “*” pro ochranu před mrazem, při níž je teplota vody udržována nad 7°C. Ohřívač je proti korozi pojištěn aktivní anodou. Anodu je nutno vyměnit za novou každé 2 roky a výměna musí být vyznačena v záručním listu.

#EANF#


Recenze WTERM FEZL 150 recenze, parametry a obchody

Klíčové odkazy pro WTERM FEZL 150 recenze

Recenze WTERM FEZL 150 recenze

Parametry WTERM FEZL 150 recenze

Nejlepší ceny WTERM FEZL 150 recenze

Návod WTERM FEZL 150


WTERM FEZL 150 recenze fotky a obrázky

Ohřívač vody WTERM FEZL 150 - Recenze
Fotogalerie WTERM FEZL 150 recenze

WTERM FEZL 150 recenze

Nejnovější WTERM FEZL 150 recenze. Přidejte vlastní názor či hodnocení WTERM FEZL 150 recenze