AirPods Pro nebo AirPods 2? Jaká sluchátka si vybrat?

,

AirPods, bezdrátová sluchátka od Applu, se po několika letech, co jsou na trhu, staly vlajkovým produktem této značky. Za krátkou dobu si získali velké množství příznivců, které stále narůstá. V současné době si většina uživatelů vybírá ze dvou modelů – AirPods Pro nebo AirPods 2. V dnešním článku si oba modely představíme. 

 

Apple AirPods 2

Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/TY recenze

AirPods 2 vstoupily na trh v roce 2019 a jsou nástupcem nejpopulárnějších a původních AirPodů z roku 2016. Vybaveny jsou nejnovější technologií Bluetooth 5.0 a ačkoliv byly vytvořeny primárně pro systém iOS, je možné je připojit i k zařízení s Androidem. Musíte se však smířit s tím, že v takovém případě se nebudete moci těšit ze všech funkcích, které jsou jinak dostupné. Na jedno nabití fungují až 5 hodin a spolu s nabíjecím pouzdrem je to až 19 hodin. Po pěti minutách nabíjení v pouzdře, vydrží přibližně hodinu poslechu. Sluchátka navíc váží pouhé 4 gramy, proto o nich při nošení nebudete ani vědět.

 

 

Apple AirPods Pro

Apple AirPods PRO MWP22ZM/A recenze

AirPods Pro jsou pro náročnější hudební fanoušky nebo příznivce Applu, kteří nemusíte brát ohled na cenu produktu. Oproti předchozímu modelu se liší především tím, že mají pokročilý systém aktivní redukce šumu. Ten efektivně potlačuje zvuky z okolí a prožitek z hudby vám nezkazí ani chůze po hlučné ulici. Sluchátka jsou také odolné proti vodě a potu a oproti předchozím modelům obsahují kvalitnější komponenty. Sluchátka vydrží hrát přibližně 4, 5 hodiny, s nabíjecím pouzdrem poté 19 hodin. Pět minut nabíjení vám poskytne přibližně hodinu poslechu. Opět jsou vybaveny technologií Bluetooth 5.0.

Dovednosti

Zveřejněno

23. 9. 2021