Bistro v srdci jižní Moravy

Bistro v Parku Hájenka na jižní Moravě najdete v příjemném prostředí lesa. Můžete zde ochutnat speciální zážitková jídla a také osvědčenou klasiku. K dobrému jídlu si vyberete z nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. Kromě stálé nabídky si v bistru Břeclav můžete objednat také catering na vaši soukromou nebo firemní akci.

Bistro Břeclav: místo dvou tváří

V bistru v Parku Hájenka můžete zažít dva kompletně rozdílné zážitky. Buď vyzkoušejte něco netradičního jako je cappuccino s 22 karátovým zlatem, vyhlášené speciality jako Burrata salát nebo Avokádový salát či osvěžující alkoholické i nealhokolické míchané drinky. Ale pokud vás nic z toho neláká, dejte si něco z ověřených klasik – hranolky, párek v rohlíku, některou z pizz, smažený sýr či kuřecí stripsy. Zaradují se také příznivci sladkého jídla, na výběr je zde ze sladkých toustů, lívanců nebo knedlíků. Cokoliv, co si z menu objednáte, vám zaručeně bude chutnat.

Jestliže se do Parku Hájenka na jižní Moravě chystáte jako skupina (ať už na svatbu, firemní akci či jakoukoliv oslavu) můžete si objednat kromě klasického cateringu také speciality z grilu. Lze si například zajisti rožnění či grilování celé kýty.

Postaráno bude i o děti. Venkovní posezení bistra Břeclav se nachází hned vedle dětského hřiště a lanového parku. Budete si tak moc odpočinou u dobrého jídla a pití a zároveň na své děti stále uvidíte. Bistro je otevřeno zároveň s lanovým centrem.

Dovednosti

Zveřejněno

2. 5. 2024