Čisté žaluzie, čistá okna i fasáda

Nezáleží na tom, jestli chcete umýt pouze okna nebo i venkovní žaluzie a fasádu. Profesionálové ze společnosti SABERPRO Cleaning pro vás zajistí všechny tyto služby. Jednorázově i pravidelně. Tato společnost je dokonce jedinou firmou v České republice, která se specializuje na mytí venkovních žaluzií. Umyjí okna i výlohy výškových budov. Protože se tomuto oboru věnují již velmi dlouhou dobu, vyvinuli speciální teleskopické karbonové tyče, díky nimž dokážou dosáhnout na okna až ve výšce třetího patra, a to bez využití plošin, lešení či horolezců. Pro vyšší patra a hůře dostupná okna samozřejmě využívají horolezce.

Čím jsou ale speciální, čím se odlišují od konkurence?

Pro své zákazníky zajišťují mytí klasickou metodou tedy rozmývákem a stěrkou, ale specializují se zejména na mytí demineralizovanou vodou. O co se jedná? V čem je to lepší? Demineralizovaná voda je reverzní osmózou zbavena veškerých minerálů. Při jejím používání tedy nevzniká vodní kámen. Nemusíte vyčištěné povrchy osušovat a nevytvoří se zde skvrny a šmouhy. Vyčištěné povrchy jsou navíc mnohem odolnější vůči následnému usazování nečistot. Používáním demineralizované vody také šetříte životní prostředí, protože není třeba přidávat žádné agresivní čistící prostředky. Demineralizovaná voda povrchy dokonale vyčistí a zároveň nedochází k poškození rámů a laku.

Jak a kde ale demineralizovanou vodu vyrobit?

Společnost SABUERPRO Cleaning vyvinula jedinečný přístroj na reverzní osmózu, který vyrábí demineralizovanou vodu přímo na místě. Jednoduše jej umístíte na střechu či výše položené místo, napojíte na vodu a během chviličky máte demineralizovanou vodu k dispozici. Na přístroj REVO SP7 můžete přímo napojit karbonové tyče a voda tryská z kartáčů přímo z kartáčů na znečištěný povrch. Vyčištěné plochy nemusíte oplachovat ani sušit. Čištění je tak mnohem rychlejší než u klasického mytí rozmývákem a stěrkou.
Šetřete svůj čas a peníze. Využijte služeb opravdových profesionálů, kteří vědí, co dělají a mají v tomto oboru bohaté zkušenosti. Když vyzkoušíte mytí demineralizovanou vodou, nebudete chtít jinak.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *