Domácí spotřebiče: Praktické dárky, které o Vánocích vedou

Možná vás už napadla otázka – může být domácí spotřebič dobrým dárkem? Samozřejmě hodně záleží na tom, jaký obdarovávaný je, ale obecně lze říci, že rozhodně ano. Ten, kdo ho dostane se z něj může těšit mnoho let, bude mu ulehčovat život a rozhodně neskončí zapomenutý někde na polici. Připravili jsme si pro vás tipy na několik praktických spotřebičů pro něj i ni. 

 

Dárky pro ni

Dárky pro ženu by měly odrážet to, jaká je – co ji baví a co se ji líbí. Vybírejte je podle jejích zájmů a rozhodně nešlápnete vedle.

 

Žehlička na vlasy

Pokud si vaše maminka, přítelkyně nebo manželka ráda upravuje vlasy, žehlička pro ně může být skvělým dárkem. Jednoduše pomocí ní vytvoří krásný účes. Podobně můžete zabodovat i s kulmou či fénem.

FOX Funky/Profi žehlička s titanovými destičkami pro hladké vlasy recenze

Odšťavňovač

Kvalitní odšťavňovač ocení každá milovnice zdravého životního stylu. Každé takové ženě připraví dobrou domácí šťávu, která podpoří nejen její zdraví, ale i krásu. 

Banquet Culinaria Odšťavňovač víceúčelový recenze

 

Dárky pro něj

I před nákupem dárku pro muže je nutné se zamyslet nad tím jaký je a co ho baví. Většině mužů uděláte radost nějakým elektronickým zařízením. A pokud si doopravdy nejste jisti, zbývá poslední možnost – zeptat se, co by si přál a doufat, že nedostanete standardní odpověď, že nevědí, nebo nic nechtějí.

 

Zastřihovač vousů

Pro každého muže, který si poctivě nechává růst vousy, je zastřihovač ideálním dárkem. Umožní mu je zkracovat pohodlně, efektivně a rychle.

Boxili Solo elektrický zastřihovač vousů recenze

Filtrační kávovar

Filtrační kávovar zvládne udělat velké množství kvalitní kávy. Hodí se tedy pro každého příznivce tohoto nápoje nebo pro každého, kdo by bez něj alespoň nedokázal začít svůj den. Proto je to dobrý dárek pro mnoho mužů. Navíc, pokud by ráno neměli na svůj obvyklý šálek čas, mohou si ho odnést sebou v termosce a vychutnat si ho až bude čas.

Gastroback 42711 recenze

Dovednosti

Zveřejněno

19. 12. 2021