Jaká sluchátka Samsung pořídit

Samsung má ve své nabídce hned několik zajímavých modelů sluchátek. Všechny z nich disponují užitečnými funkcemi, mají moderní a elegantní design a dobře se nosí. U této korejské značky nemůžete sáhnout vedle. V dnešním článku si představíme nejoblíbenější modely a jejich silné stránky. Budete mít tak jistotu, že si vyberete sluchátka, která budou splňovat všechny vaše požadavky. 

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds Live mají charakteristický tvar připomínající fazoli. Právě díky němu skvěle drží v uchu – netlačí a ani nevypadávají. Velmi užitečnou je funkce redukce šumu. Buds Live vynikají fantastickou kvalitou zvuku. Poradí si tak nejen s jakýmkoliv typem hudby, ale také s filmovými dialogy nebo podcastem. Navíc kromě toho, že přehrávají zvuk ve vysoké kvalitě, tak i skvěle vypadají. Lesklý povrch a zahnutý tvar z nich dělají jedinečný stylový prvek. Podobně efektně vypadá i krabička, ve které se nabíjejí a která je chrání před poškozením.

Podobně výkonná jsou také sluchátka Samsung Galaxy Buds. Jsou perfektní volbou pro velmi náročné uživatele. Nabízejí totiž výjimečně čistý a silný zvuk. Díky dobře umístěnému mikrofonu vás Galaxy Buds nezklamou ani při vyřizování telefonátů. Váš hlas sluchátka zachytí nezkresleně a jasně.

Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 recenze

Samsung Galaxy Buds SM-R170 recenze

Kabelová sluchátka

Model Advanced ANC jsou tentokrát kabelová sluchátka do uší od Samsungu. Podobně jako ta bezdrátová poskytují výjimečnou kvalitu přehrávaného zvuku, redukci okolního hluku a mají vestavěný mikrofon. Jediné, co je důležité si uvědomit, je, že kabelová sluchátka neposkytují stejnou volnost pohybu jako ta bezdrátová. Perfektně ale fungují při venkovní fyzické aktivitě. Právě díky kabelům máte totiž jistotu, že ani při prudkém pohybu sluchátka nevypadnou z ucha a neztratí se. Právě proto jsou ideálními běžeckými sluchátky.

SAMSUNG AKG TITANIUM recenze

Dovednosti

Zveřejněno

1. 9. 2023