Kočárek Kunert Rotax – správná volba

Ať už bydlíte ve městě, či na vesnici; ať žijete v rodinném domě, nebo ve věžáku; ať více chodíte pěšky, nebo jezdíte autem – vždy potřebujete pro svého drobka správný kočárek. Kromě jiného je důležité popřemýšlet nad tím, kolik jste ochotni za dětský kočárek utratit. Teprve potom můžete s čistým svědomím vybírat mezi kočárky Kunert Rotax, kočárky Kunert Romantic, kočárky Kunert Mila, kočárky Riko Basic, kočárky Riko Piano, kočárky Baby Merc Faster 3 Style, kočárky Baby Merc zipy Q a kočárky Adbor Ottis Gold.

Levnější a dražší varianty

Kombinovaný kočárek Kunert Romantic 2019 s šedým rámem nabízí zelenazirafa.cz za úžasných necelých 7000 korun. Dětský kočárek Kunert Romantic se skládá z hluboké a sportovní verze a samozřejmě podvozku s koly. Budete-li chtít, můžete si k dětskému kočárku Kunert Romantic zakoupit také autosedačku ve stejné barvě za zvýhodněnou cenu.
Pokud dáte přednost limitované edici kombinovaného kočárku Baby Merc Faster 3 Style, získáte dětský kočárek skvělého designu, navíc s autosedačkou v ceně. V tomto případě si budete muset sáhnout trochu hlouběji do kapsy a připravit si necelých 14 000 Kč. V ceně kočárku je však kromě autosedačky zahrnuta také taška na pleny, nánožníky, pláštěnka moskytiéra, držák na láhev a rukávník v barvě kočárku.

Proč dát přednost kombinovanému kočárku?

Například kombinovanému kočárku Kunert Rotax, kombinovanému kočárku Kunert Romantic, kombinovanému kočárku Kunert Mila, kombinovanému kočárku Riko Basic, kombinovanému kočárku Riko Piano, kombinovanému kočárku Baby Merc Faster 3 Style, kombinovanému kočárku Baby Merc zipy Q nebo kombinovanému kočárku Adbor Ottis Gold? Protože dobře vybraný kombinovaný kočárek poslouží vašemu dítěti od chvíle narození až do doby, kdy dítě kočárek nebude vůbec potřebovat.

Dovednosti

Zveřejněno

30. 4. 2019

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *