Proč vlastnit výrobník sody? + 5 doporučených produktů

,

Výrobník sody je jeden z produktů jehož popularita neustále stoupá a objevuje ho stále více nových spotřebitelů. Mají velmi lehké ovládání a navíc svým elegantním designem zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Proto není divu, že po něm nesahají jen domácnosti, ale mnohdy i kanceláře pro své zaměstnance. Avšak nejdůležitější otázkou zůstává, jestli se nákup výrobníku finančně vyplatí. Odpověď je snadná – určitě ano. Trochu vyšší počáteční investice během nákupu se vám rychle vrátí. 

Připravili jsme si pro vás několik výhod, které pořízení výrobníku sody přináší.

  • Konečnou sytost vody si můžete upravovat dle libosti. Připravíte si ji tedy přesně, tak jak ji máte nejradši.
  • Sirupy, které se k výrobníkům prodávají, vám umožní připravovat i sladké nápoje. A je doopravdy z čeho vybírat.
  • Pomůže vám šetřit náklady na pití – litr sycené vody přijde na 2 – 3 Kč.
  • Zásadně pomůžete životnímu prostředí – už žádné PET lahve. A zároveň se s nimi nikdo nebude muset zbytečně tahat.
  • Vylepší váš pitný režim.

U výrobníku je důležité se ještě zmínit o bombičkách s CO2. Je to právě tato věc, která vám promění obyčejnou kohoutkovou vodu ve vodu perlivou. Průměrně zvládne jedna bombička vytvořit okolo 80 litrů vody. Samozřejmě to závisí na tom, jak moc perlivou vodu si budete dělat. Plná bombička se nachází v každém novém balení výrobníku sody.

výměna a obstarání si nové náplně je velmi snadné. Bombičku vyjmete ze zařízení podle návodu. Pak ji můžete odnést na jedno z míst, které je vybírají. Po celé republice jich je nespočet, jejich přesné adresy zjistíte na stránkách výrobce. Na těchto místech si od vás prázdnou bombu převezmou a za poplatek 199 Kč vám dají novou, plnou. Vyplatí se to rozhodně mnohem více, než nakupovat stále nové bombičky.

Nejlepší výrobníky sody dle recenzí

Dovednosti

Zveřejněno

25. 8. 2020

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *