Tipy na dárek pro něj

Výběr vhodného dárku se může mnohdy stát obrovskou výzvou, zvlášť když obdarovávaný nic nechce nebo chce naopak cokoliv. Potom se šance, že omylem vyberete něco, co bude ležet nepoužívané v poličce, zvětšuje. I přesto, že jste měli ty nejlepší úmysly a na dárku jste si dali záležet. Právě kvůli takovým případům se dnes podíváme na různé tipy na dárky pro muže. Něco co by mohlo potěšit tatínka, bratra, manžela, přítele, dědu, syna nebo vaše známé. 

Existuje několik způsobů, jak si nákup vánočních dárků ulehčit. Pozorně toho člověka poslouchejte, možná se někdy mimochodem zmíní, že něco potřebuje nebo chce. Pokud si budete všímat, můžete je doopravdy překvapit. Taky je dobré se pořádně před nákupem zamyslet nad tím, jaký ten daný muž je. Co ho baví, jaký je on a jeho životní styl. Může vám to značně pomoci. Pokud si ale tímto nejste jistí, rozhodně není na škodu zkusit se zeptat někoho, kdo ho zná lépe. S největší pravděpodobností vám neporadí přímo konkrétní dárek, ale i to, že vám o tom člověku něco řekne, mnohdy velmi pomůže.

 

Praktické dárky

Je to taková cesta jistoty. Tyto dárky se málokdy netrefí do vkusu a pokud vyberete něco, co obdarovávaný ještě nemá, bude to velmi úspěšný dárek. Takovou dárkovou klasikou jsou hodinky. Elegantní hodinky skvěle doplní outfit a je jen málo lidí, které by je neocenilo. Navíc je to jedna z věcí, kterých může mít člověk i více. Moderní technologie přináší alternativu pro ty, kterým jen normální hodinky nestačí a chtějí od nich něco víc. Chytré hodinky mohou být tedy výborný nápad. Jsou nejen užitečné, ale mohou být i zábavné.

Pokud znáte někoho s oblibou v cestování, nebo někoho, kdo hodně cestuje za prací, nabízí se nákup kufru na kolečkách. Lepší je volit menší modely, v elegantní designu, v kvalitním provedení a od renomovaného výrobce. Pro milovníky knih zvažte nákup čtečky knih. Je dobré se ale ujistit, že ji dotyčný ještě nemá, protože dvě jsou zbytečné. A jestliže hodně váháte a potřebujete něco neutrálního, zkuste powerbanku. Tu někdy potřebuje doopravdy každý a je tudíž jisté, že tento dárek není krokem vedle.

Pokud daného člověka znáte dobře, můžete vybrat nějaký typ poukazu. Ať už je to na nákup v jeho oblíbeném obchodě, nebo třeba na různé druhy zážitků. Skok padákem, potápění s instruktorem nebo jízda v závodním autě jsou čím dál populárnější dárky. Potěšit může vašeho blízkého i poukaz na nějakou cestu nebo výlet. Nemusí to ani být do zahraničí, naše země ukrývá také mnoho nádherného.

 

Dárky s rozpočtem

I pokud nechcete za dárky utratit velké částky, lze sehnat velmi krásné věci. Mnohdy menší a promyšlený dárek udělá větší radost než drahý dárek, který nezapadá do vkusu daného člověka.

Osvědčenou klasikou je kniha. Je dobré si dát pozor, aby obsahově byla pro obdarovávaného zajímavá. Elegantním dárkem je kravata. Dobře může zafungovat i stolní hra. Dejte si ale pozor, aby daného člověka bavila a měl ji s kým hrát. Pokud se hra trefí do vkusu, stane se z ní nedocenitelný dárek, protože poskytne zábavu na dlouhé hodiny.

Dovednosti

Zveřejněno

28. 11. 2020