Tipy na dárky: Co pořídit prarodičům

Vánoce se blíží a s nimi přichází také dilema, jakým dárek nejbližší potěšit. U někoho je to snadné, protože hned víte, nebo vám dotyčný dá užitečný tip. Při nákupu dárku prarodičům však vzniká problém, že vám zpravidla řeknou, že nic nechtějí. Málokdo se s tím však tak jednoduše smíří. A pokud mezi takové lidi patříte, ale váháte s tím, co bude vhodným dárkem, přinášíme několik věcí, které určitě udělají babičce a dědečkovi radost. 

 

Pomozte jejich zdraví

Dárek, ze kterého budou mít určitě radost, je takový, který vašim prarodičům pomůže posilnit zdraví. A nabídka je široká. Zakoupit můžete některé z doplňků stravy, vitamínů nebo mastí na bolavé klouby, pokud je tento problém trápí. Navíc téměř všechny lékárny budou ve vánočním období prodávat nejrůznější dárkové balení. Zpravidla jsou tyto balení cenově zvýhodněné nebo v nich je nějaký zajímavý produkt jako bonus. Nejdříve si prohlédněte produkty několika lékáren a značek a porovnejte jejich nabídku. Určitě objevíte něco zajímavého.

 

Kupte poukaz do jejich oblíbeného obchodu

Velké množství obchodů nabízí k zakoupení také dárkové poukazy či vouchery. Pokud vaši prarodiče takový poukaz dostanou, mohou si sami vybrat jakékoliv produkty v hodnotě, kterou jste na voucher nahráli. Takže víte-li, že rádi čtou, darujte jim tuto poukázku do jejich nejbližšího knihkupectví. Pokud chcete ale praktičtější dárek a ulehčit jejich rozpočtu, kupte poukaz třeba do jejich oblíbeného hypermarketu. Nabízejí je všechny řetězce – Billa, Albert, Penny, Kaufland, Lidl, Tesco, Globus apod.

 

Zahradničí?

Pokud jsou vaši prarodiče vášnivý zahrádkáři, kteří se rádi přes rok starají o své záhonky, máte výběr jednoduchý. Pořiďte jim cokoliv, co souvisí s touto vášní a jistě jim uděláte radost. Může se jednat o drobné zahradnické náčiní, nebo o větší techniku jako sekačka na trávu, fukar na listí nebo drtič dřeva. Pokud máte ale pocit, že prarodiče mají z vybavení vše, co potřebují nebo si nejste jisti, co vůbec mají, pořiďte jim nějaké zajímavé sazenice. Hned jak se oteplí, budou si je moci zasadit a nová rostlinka jim bude dělat radost po celý rok.

 

Další tipy na dárky

Oral-B Vitality 100 White Sensitive elektrický zubní kartáček + zubní pasta recenze

Strojek na holení Mach 3 s ručně vyrobeným koženým pouzdrem Cpt. Fawcett recenze

Singer SMC 3323 recenze

Aligator S5540 Senior recenze

 

 

Dovednosti

Zveřejněno

5. 11. 2021