Tipy na dárky pro ženy k Vánocům

Vybrat dárek pro ženu či dívku není vždy lehký úkol. V nejlepším případě vám sama řekne, co by se jí líbilo, ale nespoléhejte se na to. Největší radost ženě uděláte tím, že jí koupíte něco hezkého, aniž byste se jí ptali. A pokud jste se ocitli v podobné situaci – chcete někoho doopravdy překvapit, ale nejste si jisti čím, máme pro vás několik tipů. Náš seznam vhodných dárků navíc můžete využít celoročně, nejen na Vánoce. 

Možná vám to zrovna nyní tak nepřijde, ale vybrat dárek pro ženu bývá lehčí než pro muže. Existuje totiž hned několik dárků, které ocení každá žena bez ohledu na věk, záliby nebo na to, jak jste si blízcí. Například pokud sháníte dárek pro kolegyni v práci, učitelku vašich dětí nebo pro šéfovou, nic nezkazíte aroma svíčkou či voňavou kosmetickou sadou. Zde raději volte sadu tělovou či vlasovou. Produkty na péči o pleť nekupujte, pokud si nejste stoprocentně jisti, jaké používá. Jestliže ale kupujete dárek pro někoho blízkého, zde už berte do úvahy jeho záliby, životní styl a vkus

Dárky pro blízké

Jako první si uvědomte, že pokud o něco podobného žena specificky nepožádá, nekupujte jí vybavení do domácnosti jako žehličku, mop, myčku apod. Možná, že by jí to usnadnilo domácí práce, ale ženu nejvíce potěšíte něčím, co se jí líbí a ne tím, co potřebuje.

Pokud znáte její vkus, nešlápnete vedle výběrem šperku nebo hodinek. Popřípadě můžete zvolit chytré hodinky. Zde je dobré si ověřit, že je doopravdy využije a bude s nimi umět zacházet. Dobrým dárkem může být přístroj na úpravu vlasů či epilátor. Určitou jistotou je i nákup nového telefonu či tabletu. Vždy ale záleží na tom, jaká daná žena je a co používá. 

Armodd Candywatch Crystal recenze

Remington PROluxe CI91AW kulma recenze

FOX Funky/Profi žehlička s titanovými destičkami pro hladké vlasy recenze

Silk’n pulzní laserový epilátor Infinity PREMIUM Smooth (500.000 impulsů) recenze

Radost můžete udělat také čtečka knih. Milovnici kávy potěšíte kávovarem či jejím oblíbeným druhem kávy/ kapslí. Vhodným dárkem je i luxusní parfém. Zde se ale pečlivě přesvědčte o jejích preferencích. Aby se jí nová vůně doopravdy líbila a seděla k ní. Pro někoho, kdo rád poslouchá hudbu, se hodí buď reproduktor nebo sluchátka.   

DeLonghi ECAM 359.53.B recenze

Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 recenze

JBL Flip 5 recenze

Sháníte-li jen nějaký menší dárek, vsaďte např. na elegantní šperkovnici, klasickou knihu či audioknihu, kosmetickou sadu nebo na předplatné oblíbeného časopisu

Zabrousit můžete i do netradičních dárků. Mnoho žen potěší poukaz do vyhlášené restaurace nebo poukaz na zážitek. Těch v současné době existuje mnoho a určitě najdete něco pro každého. Darovat můžete také lístky do divadla nebo na koncert. Radost uděláte dárkovým poukazem do oblíbeného obchodu s oblečením. Je to ideální řešení, pokud si dané ženě netroufáte oblečení kupovat, nebo pokud si všechno radši vybírá sama. Navíc ho můžete nabít na libovolnou částku.

Dovednosti

Zveřejněno

16. 12. 2022