Tipy na nejlepší dárky pro ženy

Vybrat dárek pro ženu či dívku není mnohdy lehké, ale zároveň to není ani nemožné. Nejjednodušší je se jí zeptat, ale ne vždy dostanete uspokojivou odpověď. Pokud jste se ocitli v podobné situaci, nechte se inspirovat naším článkem, kde vám přinášíme několik spolehlivých tipů na dárky nejen k Vánocům. 

 

Elektronická čtečka knih

Dárek vhodný pro každou milovnici knih nebo také studentku. Vyberte takovou čtečku, která bude mít velký displej, dlouhou výdrž baterie a také velkou paměť, nebo slot pro paměťovou kartu. Aby se do ní vešlo co nejvíce oblíbených knih, nebo skript a studijních materiálů.

 

Kávovar

DeLonghi ECAM 22.110 B recenze

Pokud dotyčná dáma miluje kávu a nevystačí si jen s obyčejnou rozpustnou, pořiďte jí automatický domácí kávovar. Ten vytvoří nadýchané cappuccino, silné espresso nebo krémové latté.

 

Kulmofén

Eta Fenité 832290000 kulmofén recenze

Kulmofén je praktický pomocník pro úpravu a styling vlasů. Takže pokud si někdo z vašich blízkých rád upravuje vlasy – od foukání, před rovnání až po vlnění – tohle je ideální dárek.

 

Bezdrátová sluchátka

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S recenze

Dárek pro každého, kdo miluje a rád se obklopuje hudbou. U takových dívek či žen je to v podstatě sázka na jistotu. A budete mít široký výběr – prodávají se v nejrůznějších barvách i provedeních. Dopředu si ale zjistěte, jestli obdarovávaná preferuje špuntová sluchátka, nebo ty přes hlavu.

 

Chytrý náramek

UMAX Stay Active! chytrá váha Smart Scale US10C + chytrý náramek U-Band 116 HeartRate Color recenze

Chytré náramky se hodí téměř pro každého. Jistě ho nejvíce ocení sportovci, ale krokoměr nebo měření tlaku může být zajímavá funkce také pro babičku. Bude jí to dávat alespoň nějakou představu o tom, jak se ten den hýbala, což je velmi důležité. Navíc náramky seženete ve všemožných barvách, tudíž najdete to pravé pro všechny.

Dovednosti

Zveřejněno

19. 11. 2021