Tiskem fotografií proti špatné náladě

Ke každoročně už tak těžkému podzimu, kdy teploty pořád klesají, dříve se stmívá a je menší množství slunečního svitu, se navíc přidala pandemie koronaviru. Doba se tak stala značně nejistá a ještě k tomu je nutné omezit kontakt s přáteli a rodinou. To bývá zpravidla nejlepší lék proti podzimním depresím. Ale ani tak by to člověk neměl vzdávat a propadnout trvale špatné náladě. Řešením může být připomenout si krásné vzpomínky a lepší časy tím, že si je vyvoláme ve hmatatelné fotografie. Ty v nás mohou vyvolat pozitivní emoce a to je něco, co, hlavně nyní, potřebuje každý z nás.

Nejkrásnější vzpomínky nosí každý z nás v kapse. Moderní technologie umožňuje lehce zachycovat krásné okamžiky téměř kdykoliv a kdekoliv. A ačkoliv je možné si fotky v telefonech procházet a ukazovat ostatním, nikdy z toho nebudete mít úplný zážitek. Ačkoliv už není běžné nechávat si tisknout fotografie, každý snímek na papíru má v sobě něco magického. Během karantény a pandemie nám mohou přinést klid a dobrou náladu.

Ve vytištěné fotografii máte hmatatelnou vzpomínku, kterou si vystavíte na místě, kde trávíte hodně času. Můžete si je nechat zarámovat, nebo vytisknout na velký formát a pověsit na zeď. A pokud nechcete jen fotografii v rámečku a chcete něco zajímavější, nechte si vzpomínky vytisknout na hrnek, polštář nebo na podložku pod myš. Příjemnou energii z fotografií si budete užívat, i když se na ně nebudete přímo soustředit. Navíc se takový předmět může stát krásným dárkem pro vaše blízké.

HP Sprocket 1AS86A recenze

HP Sprocket Z3Z91A recenze

Brother PocketJet PJ-663 recenze

Dovednosti

Zveřejněno

22. 11. 2020