Upínací nářadí, na které se můžete spolehnout

Zásadním článkem obráběcího procesu je kvalitní upínací nářadí. Jedině s ním bude výrobní proces probíhat hladce, což se promítne i na výsledných produktech. Pokud tedy sháníte kvalitní a spolehlivé upínací zařízení je firma W-Technology vaše jasná volba. Výrobky totiž nejen prodáváme, ale také vyrábíme. Navíc neustále zdokonalujeme výrobní procesy, tak aby produkty, které od nás odejdou byly v perfektním stavu a vydržely dlouhé roky.  

Upínací nářadí, aby bylo kvalitní, musí držet krok s neustále se modernizující výrobní technologií. Nejvíce se poslední dobou klade důraz využití nových konstrukčních materiálů, především takových, které mají horší obrobitelnost a vyžadují vyšší síly k upnutí obrobku. Díky intenzifikaci procesu obrábění je také nutné, aby upínací systémy vyšší rychlost a posuvy vydržely. Spolu s tím se třeba řeší otázka vlivu odstředivých sil na velikost upínacích sil. Celý tento pokrok a úprava upínacího nářadí ale musí vždy probíhat s ohledem na provozní a uživatelské požadavky. Udržet jednoduchou konstrukci a neztížit proces instalace je zásadní. 

U klasického upínacího nářadí jako jsou svěráky, upínky, vačky, rozpínací pouzdra apod. se pozornost zaměřuje nejvíce na rozšíření jejich aplikačních možností. Zároveň se rozšiřuje i sortiment specializovaných upínacích elementů – mnohdy jsou pro jeden konkrétní typ obrobku vyráběny jednoúčelové upínače. Obrobky jsou totiž tvarově i rozměrově velmi rozmanité.

Toho všeho je si naše firma vědoma a pečlivě sleduje, jakým směrem se vývoj upínačů posouvá. Zkoumá a aplikuje nejnovější výrobní procesy, protože jedině tak může našim zákazníkům poskytnout nejlepší možné produkty. Využitím našich služeb a produktů rozhodně nebudete zklamáni. Neváhejte si prohlédnout výrobky na webových stránkách.

Dovednosti

Zveřejněno

26. 1. 2022